Zapraszamy Ladies na kolejne spotkanie do kina Cinema City Toruń Plaza. Tym razem spotykamy się 23 lutego na przedpremierowym pokazie komedii romantycznej "Porady na zdrady". "Ladies Night" rozpoczyna się o godz. 19.00. Nie spóźnijcie się na konkursy i zabawy z nagrodami ufundowanymi m.in. przez nasze sklepy. Tradycyjnie już będzie można wygrać również nasze Karty Podarunkowe. Na wszystkie Uczestniczki czekają torby z niespodziankami.

O filmie "Porady na zdrady"

Nowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego, twórcy hitów: "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" oraz "Dzień dobry, kocham cię!". W rolach głównych: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Weronika Rosati i Tomasz Karolak. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia opisane w bestsellerowej książce o tym samym tytule.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie.

[opis dystrybutora: Kino Świat]

OBSADA: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Weronika Rosati
REŻYSERIA: Ryszard Zatorski
PREMIERA: 24 lutego 2017 r.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00