Kolejne spotkanie Ladies Night już 1 grudnia. Przedpremierowo w naszym kinie Cinema City pokazany zostanie oparty na faktach film "Sully" z Tomem Hanksem w roli kapitana "Sully" Sullenbergera, który posadził uszkodzony samolot na rzece Hudson, ratując życie 155 osobom znajdującym się na pokładzie. Film wyreżyserował Clint Eastwood.

Przed seansem na Ladies czekają konkursy z nagrodami. Będzie można wygrać m.in. nasze Karty Podarunkowe. Każda Uczestniczka otrzyma zestaw prezentów, w tym również niespodzianki od naszych sklepów. Zapraszamy na wieczór pełen wrażeń, który rozpocznie się tradycyjnie o godz. 19.30. Bilety można kupić w kasie kina lub tutaj >>

O filmie "Sully"

15 stycznia 2009 roku cały świat był świadkiem "cudu na rzece Hudson", kiedy to kapitan "Sully" Sullenberger (Hanks) posadził uszkodzony samolot na zimnych wodach rzeki Hudson, ratując życie 155 osobom znajdującym się na pokładzie. Jednak, mimo że opinia publiczna i media głośno wychwalały Sully'ego za jego wyjątkowe umiejętności lotnicze, w czasie śledztwa zostały ujawnione fakty, które mogły zniszczyć jego reputację i karierę.

OBSADA: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Jeff Skiles, Laura Linney
PREMIERA: 2.12.2016 r.

[opis dystrybutora: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o.o.]

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00