Ania Deperas

Pierwsza połowa lipca upłynie nam na przenosinach Strefy Stylu w nowe miejsce. Od 18 lipca spotykać się będziemy na 1. piętrze obok sklepu Mohito. Jak co miesiąc również latem zapraszamy Was na wtorkowo-czwartkowe konsultacje z naszą stylistką Anną Deperas-Lipińską oraz warsztaty. Pamiętajcie, że lipiec to czas letnich wyprzedaży. Zróbcie zatem przegląd szafy i ruszajcie na zakupy! A jeśli szukacie inspiracji, zajrzyjcie do naszej Strefy Stylu obejrzeć kolorowe stylizacje marki Benetton.

Terminy konsultacji ze stylistką: 19, 21, 26, 28 lipca, w godz. od 17:00 do 19:00.

Warsztaty Stylu Detoks Szafy
Anna Deperas-Lipińska zaprosi Was w tym miesiącu na detoks szafy. W czasie letnich wyprzedaży warto sprawdzić czego brakuje, a co już zupełnie do nas nie pasuje i lepiej zwolnić miejsce w szafie na tegoroczne, gorące must-have.

Im więcej wiesz, tym mniej potrzebujesz! Twoja szafa zapewne pęka w szwach. Zastanawiałaś się ile z tych ubrań tak naprawdę nosisz? Ile z nich pasuje, w ilu czujesz się dobrze? Zasada jest prosta. Lepiej mieć w szafie pięć wyjątkowych sztuk odzieży, a nie dwadzieścia pięć, z czego dwadzieścia jest kompletnie nieciekawych! Przynieś na spotkanie to, co lubisz nosić, ale nie wiesz czy dobrze wybierasz lub ubrania, których kompletnie nie potrafisz ze sobą zestawić. Podczas warsztatów srtylistka podpowie Ci co i jak najlepiej łączyć oraz opowie o zasadach idealnej szafy. Uwaga! Nie przynoś całej zawartości Twojej garderoby. Ogranicz się do 10 sztuk!


Termin: 20 lipca, godz. 18.00-20.00.
Ilość miejsc: 12.
Zapisy telefonicznie lub SMS-em pod nr +48 500 162 656


Warsztaty makijażowe
Termin: 27 lipca, godz. 18.00-20.00.
Szczegóły wkrótce.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00