nightskating

To już ostatni w tym roku przejazd rolkarzy ulicami Torunia w ramach nocnych maratonów Nightskating organizowanych przez Fundację Violet Kiwi. Po zimie wrócimy z kolejnymi maratonami. Trzymajcie formę!

We wtorek, 20 września zapraszamy wszystkich, którzy jeżdżą na rolkach i wrotkach do naszego Centrum.
O godz. 17.00 na IV poziomie parkingu, jak co tydzień, rusza rodzinna szkółka rolkowa. Godzinę później zajęcia z instuktorami toruńskiej szkółki łyżwiarskiej i rolkowej Ice'n'roll rozpoczyna sekcja Pro. Udział w zajęciach jest płatny. Dowiedz się więcej >>

Nocny maraton rolkarski Nightskating rozpocznie się o godz. 20.00. Na godzinę przed maratonem zapraszamy na koncert i do wzięcia udziału w konkursach. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. W maratonie może wziąć udział każdy. Przejazd odbywa się przy muzyce, w tempie do 15km/h trasą: Szosa Okrężna, Gagarina, Św. Józefa, Żwirki i Wigury, Szosa Chełmińska, Długa, Legionów, Trasa Średnicowa Północna, Grudziądzka, Podgórna, Kościuszki, Chrobrego, Dobrzyńska, Pl. Św. Katarzyny, Szumana, Wały Gen. Wł. Sikorskiego, Mickiewicza, Szosa Bydgoska, Szosa Okrężna, Szosa Bydgoska, Jonssona, Łukasiewicza, Szosa Okrężna.

Regulamin przejazdu: http://www.nightskating.org.pl/regulamin

Nocny maraton rolkarski ulicami Torunia organizuje Fundacja Violet Kiwi. Więcej informacji http://www.nightskating.org.pl.

FOTORELACJA

 

 

______________

Przeczytaj również:

Szkółka rolkowa dla dzieci i dorosłych >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00