Laser Tag, czyli laserowy paintball już dostępny w naszym Centrum. Arena do rozgrywek znajduje się na 4. poziomie parkingu. Atrakcję oferuje Kart Place.
Laser Tag to rozrywka bardzo podobna do popularnego paintballa, ale pozbawiona jego wad. Gra jest bezpieczna i odpowiednia dla każdego. Żeby zagrać nie trzeba ubierać grubego munduru czy maski. Wystarczy zwykłe ubranie niekrępujące ruchów. Najlepiej sprawdzi się sportowy strój w ciemnym kolorze. Należy również pamiętać o wygodnym obuwiu. W odróżnieniu od paintballa Laser Tag jest pozbawiony amunicji, przez co jest całkowicie bezpieczny dla każdego gracza i osób obserwujących przebieg gry. Działanie broni opiera się na świetle podczerwonym, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu.

Laser Tag jak grać?
Jest to rozrywka powstała na bazie wojskowego systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. (Multiple Integrated Laser Engagement System) służącego do profesjonalnego treningu żołnierzy. System umożliwia prowadzenie realistycznych starć, gdzie gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza przy użyciu promieni podczerwieni. W przeciwieństwie do paintballa czy ASG nie ma tutaj fizycznych trafień. W replikach broni umieszczony jest reflektor emitujący wiązkę podczerwieni. Trafienia rejestrują odpowiednie detektory noszone przez uczestników gry.

Przed grą programowane są szerokie ustawienia warunkujące dalszy przebieg starć. Każdy gracz otrzymuje replikę karabinu, zestaw czujników informujących o trafieniu oraz kamizelkę wojskową. Podczas gry wszystkie trafienia zliczane są przez elektronikę, dzięki czemu na koniec możliwe jest porównanie statystyk każdego z uczestników.

Aby wziąć udział w grze, należy wykupić rozgrywkę w recepcji Kart Place mieszczącej się na 5. poziomie parkingu. Rezerwacje przyjmowane są pod nr tel.: +48 508 861 100. Szczegóły oraz cennik można znaleźć na stronie: www.lasertag-torun.pl

Regulamin gry znajduje się na stronie http://www.lasertag-torun.pl/index.php/item/12-pierwszy-raz-na-torze

Warto skorzystać z promocji i jednego dnia przejechać się gokartem oraz wziąć udział w rozgrywce Laser Tag, która będzie wtedy tańsza o 20%. Szczegóły promocji tutaj >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00