Citilight AMS


Turnieje siatkówki plażowej, bezpłatna nauka gry dla początkujących i dzieci, możliwość rezerwacji boisk na spotkania integracyjne, Food Truck Festiwal. Na Plaży Plazy będzie się działo przez całe wakacje. Chodźcie!

W tym roku naszą plażą opiekuje się Fundacja Siatkówki Kujaw i Pomorza, a oficjalny patronat objął klub siatkarek toruńskich Giacomini Budowlani.

Plaża otwarta jest codziennie. Możecie przyjść i bezpłatnie pograć w siatkówkę plażową z przyjaciómi, dziećmi czy kolegami z pracy. Siatkarze przejmą boiska w soboty. Harmonogram turniejów siatkówki plażowej podajemy poniżej.

DYŻURY TRENERÓW

Od 1 lipca na boiskach do siatkowki plażowej będzie można spotkać trenerów, którzy chętnie pomogą w doskonaleniu techniki gry. Przez całe wakacje będą dyżurować w następujących godzinach:
- od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00,
- w soboty i niedziele w godz. 12.00-18.00.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z TRENERAMI

Na bezpłatną naukę gry zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zajęcia z trenerami odbywać się będą:
- w piątki od godz. 17.00 do 18.00 – nauka gry dla początkujących dorosłych,
- w niedziele od godz. 15.00 do 16.30 – zajęcia dla dzieci.

TURNIEJE SIATKÓWKI PLAŻOWEJ W TRZECH KATEGORIACH

Turnieje piłki siatkowej organizuje i prowadzi w tym roku Fundacja Siatkówki Kujaw i Pomorza. Od 17 czerwca do 27 sierpnia na naszej plaży rozegranych zostanie 9 turniejów, po trzy w każdej kategorii: mixty, męska i żeńska. Udział w turnieju można zgłaszać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wysokość wpisowego to 15 zł od pary. Wpisowe można wpłacić na miejscu, przed turniejem.

Na uczestników turniejów czekają nagrody ufundowane przez partnerów Plaży Plazy: Jatomi Fitness, klubu Lucky Star, Kart Place i Restauracji Subway, a na zwycięskie pary puchary, medale, zestawy gadżetów i nasze karty podarunkowe.

NAGRODY
Każdy uczestnik otrzyma pakiet upominków od partnerów Plaży: całodniową wejściówkę do Jatomi Fitness, voucher na kręgle od klubu Lucky Star i laserowy paintball od Kart Place, ciastko i colę od Subway oraz voucher rabatowy na wybranego suba.
Zwycięskie pary dostaną:
- za zajęcie III miejsca: pakiet upominków od partnerów Plaży, zestaw gadżetów: kubki, długopisy, puchary, medale oraz dwie karty podarunkowe Toruń Plaza o wartości 30 zł każda do wykorzystania w sklepach znajdujących się w naszym Centrum;
- za zajęcie II miejsca – pakiet upominków od partnerów Plaży, zestaw gadżetów: kubki, długopisy i koszulki, puchary, medale oraz dwie karty podarunkowe Toruń Plaza o wartości 50 zł każda do wykorzystania w sklepach znajdujących się w naszym Centrum;
- za zajęcie I miejsca – pakiet upominków od partnerów Plaży, zestaw gadżetów: kubki, długopisy i koszulki, puchary, medale oraz dwie karty podarunkowe Toruń Plaza o wartości 75 zł każda do wykorzystania w sklepach znajdujących się w naszym Centrum.

Harmonogram turniejów rozgrywanych na Plaży Plazy:

17.06.2017 - I Turniej siatkówki plażowej: kategoria mixty - FOTORELACJA >>
01.07.2017 - I Turniej siatkówki plażowej: kategoria męska
02.07.2017 - I Turniej siatkówki plażowej: kategoria żeńska (dodatkową atrakcją będzie wizyta siatkarek Budowlani)
08.07.2017 - II Turniej siatkówki plażowej: kategoria żeńska
15.07.2017 - II Turniej siatkówki plażowej: kategoria męska
29.07.2017 - II Turniej siatkówki plażowej: kategoria mixty
05.08.2017 - III Turniej siatkówki plażowej: kategoria męska
26.08.2017 - III Turniej siatkówki plażowej: kategoria żeńska
27.08.2017 - III Turniej siatkówki plażowej: kategoria mixty

Początek każdego turnieju o godz. 9.30.

Dodatkowo w dniach 19-20 sierpnia na naszej plaży odbędzie się Giacomini Business Cup 2017.

1 i 2 lipca zapraszamy Was na Food Truck Stars Tour 2017 powered by Radio EskaNajlepsze food trucki w kraju, hity na czasie i świetna atmosfera w godz. od 10.00 do 20.00 na placu przy plaży. Więcej informacji http://www.torun-plaza.pl/pl/aktualnosci/food-truck-stars-tour-2017.html

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - sobota9:00 - 21:00

niedziela10:00 - 20:00