W nowym roku zapraszamy na stałe cykle spotkań w naszym Centrum. Miłośników rolek ucieszy powrót nocnych maratonów i szkółki rolkowej, fanki dobrego kina z pewnością nie przegapią żadnego "Ladies Night", a osoby przedsiębiorcze spotkań z cyklu "Z biznesem mi do twarzy". Kontynuowane będą również bezpłatne zajęcia dla dzieci z trenerami Akademii Nauki i warsztaty ze stylistką. 

Ladies Night

Cinemacity

W Toruniu spotkania dla kobiet z cyklu "Ladies Night" odbywają się w kinie w naszym Centrum. Co miesiąc, przeważnie jest to pierwszy czwartek miesiąca, możecie oglądać dobry film w kobiecym gronie. Przed seansem Agnieszka Korzeniewska - słynna „Mała Czarna”, zaprasza Uczestniczki do udziału w konkursach i zabawach z nagrodami m.in. ufundowanymi przez nasze sklepy. Cykl „Ladies Night” cieszy się dużym powodzeniem, dlatego bilety warto kupić z wyprzedzeniem.

Ladies Night w Cinema City >>


Warsztaty Stylu

IMG 5725

Co miesiąc w Strefie Stylu odbywają się Warsztaty Stylu łączące część warsztatową z praktyczną, np. zakupami ze stylistką Anną Deperas-Lipińską w sklepach Toruń Plaza. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Strefa Stylu Toruń Plaza >>

 

Rodzinne maratony rolkarskie "Nightskating"

DSC 0532

Po raz pierwszy na nocny przejazd ulicami Torunia zaprosiliśmy rolkarzy w maju ub.r. W 2017 roku Fundacja Violet Kiwi wróci do nas z zaproszeniem na kolejne przejazdy. Maratony będą rozpoczynać się i kończyć przed naszym Centrum. Przed każdym przejazdem na Uczestników czekać będą liczne atrakcje.

Nightskating - nocne przejazdy rolkarzy ulicami Torunia >>

Zabawa i nauka z trenerami toruńskiej Akademii Nauki

DSC06345

Co tydzień we wtorki, czwartki i soboty zapraszamy dzieci na plac zabaw przy Placu Orzechowym do udziału w bezpłatnych zajęciach z trenerami toruńskiej Akademii Nauki. W programie:
- nauka angielskiego (wtorki, godz. 17.00-18.30),
- robotyka (czwartki, godz. 17.00-18.30),
- eksperymenty (soboty, godz. 14.30-16.00).

Zajęcia dla dzieci: angielski, robotyka, eksperymenty >>

 

Szkółka rolkowa

DSC 0199

W okresie wakacyjnym na 4. poziomie naszego parkingu ponownie ruszą warsztaty prowadzone przez instruktorów z toruńskiej szkółki rolkowej Ice'n'Roll. Zajęcia skierowane są do dzieci i dorosłych. Nauka prowadzona jest na różnych poziomach zaawansowania. Można wykupić pojedyncze wejście lub miesięczny karnet. Na miejscu działać będzie bezpłatna wypożyczalnia sprzętu.

Warsztaty rolkowe z Ice'n'Roll >> 


Z biznesem mi do twarzy

DSC 5777

W grudniu 2016 roku po raz pierwszy w naszej Strefie Stylu odbyło się spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet "Z biznesem mi do twarzy". W 2017 roku raz w miesiącu z gośćmi Joanny Cieślak-Ospalskiej spotykać się będziemy właśnie w naszym Centrum. Najbliższe spotkanie z Agnieszką Michałowską z Akademii Kulinarnej Studio A już 25 stycznia o godz. 18.00.

"Z biznesem mi do twarzy" to cykl spotkań mentorskich, których bohaterkami są kobiety prowadzące w Toruniu swój biznes. Spotkania mają charakter wywiadu, który z gościem przeprowadza Joanna Cieślak-Ospalska - PRowiec i specjalistka ds. wizerunku. Do tej pory udział w spotkaniach wzięły setki kobiet, a grono fanek takiej formy wymiany doświadczeń wciąż rośnie. Wcześniej spotkania odbywały się m.in. w Hanza Cafe i Loft79.


Moje Miasto

DSC04020

Co miesiąc - w wybrany piątek, na Placu Orzechowym otwiera się dziennikarskie studio Moje Miasto, w którym dziennikarze z toruńskich mediów: Żaneta Lipińska-Patalon z Magazynu Toronto, Mariusz Orłowski z Telewizji Kablowej Toruń oraz Piotr Olszowski z Radia GRA, rozmawiają z zaproszonymi gośćmi o tym, co aktualnie dzieje się w naszym mieście. Rozmowy toczą się wokół sportu, rozrywki, kultury i mody.

Bądźcie z nami!

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00