plaża plazy

Sobotnie turnieje siatkówki plażowej o Puchar Plazy, kino letnie pod gwiazdami i kids camp – w wakacje wszyscy gramy w siatkówkę i odpoczywamy na plaży!

Siatkówka plażowa

Zapraszamy do udziału w sobotnich turniejach siatkówki plażowej o Puchar Plazy. Dla każdego uczestnika mamy imienny certyfikat, vouchery na gokarty i zestawy upominków ufundowane przez nasze sklepy. Dla zwycięzców (3 pierwsze miejsca) medale, nasze Karty Podarunkowe oraz Puchar Plazy.
Jeśli chcecie podszlifować zagrywkę, serwowanie lub po prostu pograć w siatkówkę zapraszamy codziennie do korzystania z naszych boisk. Na miejscu dostępne będą bezpłatnie piłki Mikasa VLS 300, a dla młodszych dzieci - Molten V5M4500.
Od 11 lipca od godz. 14.00 do 20.00, codziennie na naszej plaży gry w siatkówkę uczyć będą nasi trenerzy Krzysztof Kierys i Paweł Pomorski, którzy na co dzień trenują w toruńskim klubie Budowlanka. To oni sędziować będą w sobotnich turniejach. Szczegóły poniżej.

Szukasz wygodnego stroju do gry? Zobacz wybór kompletów z naszych sklepów >>

Kids camp i atrakcje dla dzieci

Na naszą plażę zapraszamy też rodziny. Przez całe lato bezpłatnie można korzystać z leżaków, parasoli i placu zabaw. W lipcu dla dzieci przygotowaliśmy kids camp. Mali siatkarze, którzy ćwiczyć będą na naszej plaży grę, otrzymają voucher do RedBerry.

Kino letnie pod gwiazdami

W lipcu i sierpniu na naszej plaży wyświetlimy kultowe polskie komedie. 22 lipca pokażemy „Misia” Stanisława Barei, a 19 sierpnia „Rejs” Marka Piwowskiego. Więcej o filmach >> Uczestników nocnych seansów pod chmurką poczęstujemy napojami, lodami i próbkami potraw z naszych restauracji.

Wejście do strefy kina jest bezpłatne. Przy wejściu należy pokazać hostessie paragon z zakupów w naszym Centrum za minimum 10 zł.

Sobotnie jarmarki żywności regionalnej

Miłośników regionalnej kuchni, Slow Foodu i naturalnej żywności zapraszamy w każdą sobotę na jarmark żywności regionalnej. Jarmark "Eko-Plaza" organizujemy we współpracy z Wolnym Jarmarkiem Toruńskim oraz Pracownią Zrównoważonego Rozwoju. Stoiska znajdować się będą obok Plaży Plazy.


Turnieje siatkówki plażowej mężczyzn, kobiet i mixtów

DSC05196

Siatkarzy i siatkarki zapraszamy do udziału w sobotnich turniejach. W lipcu i sierpniu rozegramy na naszej plaży łącznie cztery Turnieje siatkówki plażowej o Puchar Plazy.
Turnieje będą rozgrywane według następującego harmonogramu:
16 lipca, godz. 10.00-18.00* – turniej mężczyzn
30 lipca, godz. 10.00-18.00* – turniej kobiet
13 sierpnia, godz. 10.00-18.00* – turniej mixtów
27 sierpnia, godz. 10.00-18.00* – turniej mężczyzn.

* Godzina zakończenia każdego turnieju jest godziną orientacyjną i zależy od ilości zespołów biorących udział w turnieju.

Przed rozpoczęciem każdego turnieju od godz. 9.00 do godz. 10.00 obowiązuje rejestracja uczestników. Losowanie par turniejowych odbędzie się o godz. 10.00.
Dla uczestników turniejów zapewniamy napoje w postaci wody mineralnej oraz obsługę sędziowską. Turnieje rozgrywane będą zgodnie z polską wersją „Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową 2003-2004” wydaną przez PZPS zgodną z międzynarodowymi przepisami gry w siatkówkę plażową FICB. Sędziować będą Krzysztof Kierys i Paweł Pomorski.

Kto może wziąć udział w turnieju

Uczestnikiem turnieju może być każdy, z zastrzeżeniem, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego, którą dostarczą trenerom prowadzącym turnieje. W Turnieju siatkówki plażowej o Puchar Plazy mogą wziąć udział zespoły składające się z dwóch osób.

Jak zgłosić się do turnieju

Przyjmowanie zgłoszeń do turnieju rozpoczynamy 9 lipca i kończymy 25 sierpnia 2016 r. Przed każdym turniejem zapisy zamykamy w czwartek o północy. W jednym turnieju może wziąć udział maksymalnie 24 dwuosobowych zespołów. W przypadku zgłoszenia się większej ilości zespołów o udziale w turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszym fanpage’u pod adresem http://r.welcometabs.com/form-608 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści maila podając imię, nazwisko, wybrany termin turnieju, e-mail i telefon kontaktowy.

Nagrody w turnieju

Uczestnicy turniejów otrzymają imienne certyfikaty, vouchery na gokarty do wykorzystania na torze gokartowym Kart Place oraz zestawy upominków ufundowanych przez nasze sklepy.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zwycięzcy otrzymają:
I miejsce – Puchar Plazy, medal oraz Kartę Podarunkową o wartości 200 zł (dla każdego zawodnika)
II miejsce – Puchar Plazy, medal oraz Kartę Podarunkową o wartości 150 zł (dla każdego zawodnika)
III miejsce – Puchar Plazy, medal oraz Kartę Podarunkową o wartości 100 zł (dla każdego zawodnika).

 

Zobacz regulamin

 

ZWYCIĘSKIE ZESPOŁY

Turniej siatkówki plażowej mężczyzn o Puchar Plazy - 16.07.2016

I miejsce
Sebastian Wójciak i Adam Herbich

II miejsce
Mikołaj Głowacki i Michał Głowacki

III miejsce
Jakub Pietrykowski i Piotr Kołtuński

 

 

Turniej siatkówki plażowej kobiet o Puchar Plazy - 30.07.2016

I miejsce
Monika Gajtkowska i Agata Lewicka

II miejsce
Magdalena Pawlak i Klaudia Łęgowska

III miejsce
Kalina Chełmińska i Katarzyna Bułaś

 

 

Turniej siatkówki plażowej mixtów o Puchar Plazy - 13.08.2016

I miejsce
Marta Dobrzańska i Dawid Osielski

II miejsce
Weronika Czapiewska i Konrad Rudnik

III miejsce
Magdalena Lewandowska i Marcin Matulis

 

 

Turniej siatkówki plażowej mężczyzn o Puchar Plazy - 27.08.2016

I miejsce
Tomasz Maziarek i Bartosz Lewicki

II miejsce
Patryk Tyszka i Piotr Loba

III miejsce
Mikołaj Głowacki i Łukasz Kalinowski

 

 

 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00