Olimp

Restauracje OLIMP to sieć restauracji typu casual dining, serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży, na wagę, w stałej cenie za 100 gram. To różnorodna, bogata kuchnia europejska z elementami kuchni świata.

W OLIMPIE Klient decyduje o kompozycji swojego talerza, a wybór jest tak bogaty, że zarówno wegetarianie, miłośnicy potraw mącznych, ryb czy smakosze mięsa mają w czym wybierać. O jakości potraw decyduje również fakt, że są one przygotowywane codziennie na miejscu, wyłącznie ze świeżych produktów i nie ma tutaj mowy o mrożonkach czy odgrzewaniu w mikrofali. PRZYKŁADAMY WAGĘ DO SMAKU! – to hasło restauracji OLIMP, które z powodzeniem rozpoznawalne jest przez Klientów w całej Polsce. Oferta dań regularnie wzbogacana jest o produkty sezonowe, a dla tych, którzy dbają o formę lub chcą poprawić swoją kondycję przygotowywane są specjalnie dopasowane do ich potrzeb potrawy, oznaczone znaczkiem – ZDROWO Z OLIMPEM! Klienci odwiedzający restauracje Olimp mogą skorzystać ze stałego rabatu, który gwarantuje im posiadanie Karty Klienta,
a każde dodatkowe, gotówkowe doładowanie oprócz finansowego bonusu pozwala na niezależność, dzięki której za posiłki można płacić nawet wówczas, gdy nie mamy ze sobą karty płatniczej czy portfela.

OLIMP należy do polskiej grupy Gastromall i nieustannie rozwija swoja markę budując sieć restauracji w prestiżowych galeriach w Polsce, w chwili obecnej są to już 44 lokalizacje.

Pokaż aktualne promocje w Toruń Plaza

Już 14-tego lutego restauracje Olimp pomogą zakochanym! Jak? Zapraszając na pyszną zupę pomidorową z lubczykiem.

01 17 Plakaty walentynki A4

Rozgrzewająca pomidorowa z dodatkiem jednego z najsłynniejszych afrodyzjaków jest świetną propozycją nie tylko dla par - aromatyczna zupa zasmakuje również singlom.

W ramach kampanii „Pomidorowe love", każdy Klient będzie mógł skosztować doskonałej zupy w świetnej cenie i poddać się romantycznej atmosferze, która zapanuje w restauracjach Olimp.

Kampania będzie miała miejsce 14.02.2017 r.


Wypróbuj przepis na walentynkową zupę pomidorowo-paprykową z pesto lubczykowym.

lubczyk

  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

Poniedziałek - Niedziela9:00 - 21:00