Kwiaciarnia Green Place

Kwiaciarnia została założona w 2005 roku. Za cel stawiamy sobie tworzenie niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych, dbamy jednak także o tradycyjną ofertę dla klientów poszukujących prostych rozwiązań. Odwiedzając nasz salon będziecie mieli Państwo okazję nie tylko dokonać wyboru kwiatów, świec, serwetek czy bibelotów, ale także podziwiać wciąż od nowa stylizowane wnętrza, co może posłużyć jako inspiracja przy Państwa własnych aranżacjach. W sprzedaży dostępne są dodatki i meble marki Belldeco.

Nazwa zobowiązuje, więc stworzyliśmy dla Was żywą zieloną ścianę. Bohaterem jej jest chrobotek i mech poduszkowy. A to nie jedyna gwiazda naszej Kwiaciarni. Na uwagę zasługują nowe gatunki roślin m.in. Citrofortunella, Kumkwat Fortunella Swingle. Oczywiście nie zapominamy o kwiatach ciętych. Już pojawił się Helleborus i Polianthes tuberosa.

Poza kwiatami znajdziecie u nas produkty polskiej marki Belldeco. W naszej Kwiaciarni możecie zobaczyć, jak w prosty sposób łącząc elementy różnych stylów można przełamywać surowość loftu. Ciepłe tkaniny, błyszczące dekoracje, eleganckie szkło, wyszukana ceramika... Surowy metal w połączeniu z ciepłym odcieniem recyklingowanego drewna w otoczeniu złota, srebra i granatu. Niepowtarzalną atmosferę i ducha Kwiaciarni od podstaw stworzyła Magdalena Rutkowska, która jest Mistrzem Florystyki i od lat z pasją prowadzi Kwiaciarnię.