800x800

Gościem 5. urodzin naszego Centrum, które obchodzimy pod hasłem „Moda w najwyższej formie”, będzie jedna z najpopularniejszych propagatorek zdrowego trybu życia Ewa Chodakowska. 19 listopada charyzmatyczna trenerka personalna zmotywuje Was do walki o piękną sylwetkę. Zainspirowała już tysiące kobiet i niejednego mężczyznę. Dzięki niej zrzucanie zbędnych kilogramów staje się faktem. Podczas naszych urodzin będzie okazja do wspólnych ćwiczeń z trenerami z teamu Be Active: Piotrem Karwatem, Lefteris Kavoukisem i Tomaszem Choińskim.

Be Active Tour powered by Nałęczowianka

Podczas naszych urodzin odbędą się warsztaty w ramach 5. edycji jednego z najważniejszych wydarzeń fitness Be Active Tour powered by Nałęczowianka. Całodniowe warsztaty poprowadzą dla Was najlepsi trenerzy z różnych dyscyplin fitness z Ewą Chodakowską na czele. Zaczynamy o godz. 12.00, kończymy o godz. 17.20. W przerwach między treningami czekają na Was konkursy z urodzinowymi prezentami od naszych sklepów, a po zakończeniu ćwiczeń autografy od naszych gości i tort urodzinowy z czekolady deserowej.

Program 5. urodzin Toruń Plaza (Plac Orzechowy):

godz. 12.00-13.00 - rozgrzewka i konkursy z nagrodami od Jatomi Fitness
godz. 13.00-13.45 - trening z Ewą Chodakowską
godz. 13.45-13.55 - konkursy na scenie URODZINOWE PREZENTY od sklepów Toruń Plaza
godz. 13.55-14.40 - trening z Piotrem Karwatem
godz. 14.45-15.35 - spotkanie z dietetykiem BEBIO – jak zdrowo się odżywiać, jak dieta wspomaga ćwiczenia
godz. 15.35-15.45 - konkursy na scenie URODZINOWE PREZENTY
godz. 15.45-16.30 - trening z Lefteris Kavoukisem
godz. 16.35-17.20 - trening z Tomaszem Choińskim
godz. 17.20-17.30 - konkursy na scenie URODZINOWE PREZENTY
godz. 17.30-18.00 - strefa autografów i zdjęć - spotkanie z Ewą Chodakowską oraz pozostałymi trenerami
godz. 18.00 - urodzinowy tort

ZAPRASZAMY!

FOTORELACJA >>

Jak zdobyć zaproszenie do strefy VIP i strefy ćwiczeń

Aby wziąć udział w warsztatach fitness będziecie potrzebować wejściówek do strefy ćwiczeń. W jaki sposób możecie je zdobyć? Możliwości jest wiele:

- 10 zaproszeń do strefy ćwiczeń BAT VIP będzie czekać na Was 19.11 w recepcji Wydarzenia w godzinach od 10.00 do 12.00. Liczy się kolejność zgłoszeń.
- Aż 80 zaproszeń do strefy ćwiczeń BAT będzie czekać na Was 19.11 w recepcji Wydarzenia w godzinach od 10.00 do 12.00. Liczy się kolejność zgłoszeń.
- 20 zaproszeń (po 10 w każdym konkursie) do strefy ćwiczeń BAT czekać będzie na Was na naszym Fanpage’u – zaglądajcie do Nas codziennie.
- 5 zaproszeń do strefy ćwiczeń BAT VIP znajdziecie w konkursach organizowanych przez media lokalne.

Wszystkie zaproszenia są bezpłatne. Przed nami urodzinowy zawrót głowy.

Jak działa recepcja wydarzenia Be Active Tour?
Ustaw się w odpowiedniej kolejce:
· STREFA ĆWICZEŃ BE ACTIVE TOUR – odbierz opaskę, jeśli chcesz ćwiczyć z Ewą i Teamem Be Active Tour (łączna ilość opasek: 90, pierwsze 10 osób odbiera opaskę do strefy VIP pod sceną)
· VOUCHERY WYGRANE W KONKURSACH – jeśli wygrałeś/łaś voucher w konkursie na naszym fanpage’u https://www.facebook.com/TorunPlaza lub w konkursach w mediach lokalnych odbierz opaskę! (ilość opasek: 25)
Uwaga: niezbędne jest posiadanie ze sobą dowodu tożsamości. Vouchery, które nie zostaną odebrane w dn. 19/11/2016r. do godziny 12:00 zostaną przekazane osobom z listy rezerwowej.

Pamiętajcie, że liczy się kolejność ustawienia w kolejce! Każda osoba, która chce wziąć udział w ćwiczeniach zobowiązana jest zapoznać się z regulaminem warsztatów oraz wypełnić oświadczenie zdrowotne.
Do zobaczenia! 

Zobacz regulamin


Konkursy


Pierwszy konkurs na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/TorunPlaza rusza 4 listopada o godz. 19.00 i potrwa do 9 listopada do godz. 20.00. Chcesz wziąć udział? W czasie trwania konkursu zamieść w aplikacji konkursowej >> swoje zdjęcie podczas ćwiczeń oraz ułóż hasło motywujące do ćwiczeń. 10 zaproszeń do strefy ćwiczeń trafi do tych z Was, którzy otrzymają największą liczbę głosów pod swoim zgłoszeniem.

WYNIKI KONKURSU >>

Zobacz regulamin


Drugi konkurs na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/TorunPlaza rusza 11 listopada o godz. 19.00 i potrwa do 13 listopada do godz. 20.00. Aby wziąć udział w konkursie należy w czasie trwania konkursu zamieścić odpowiedź na pytanie konkursowe: "Jaka jest Twoja motywacja do ćwiczeń?", w komentarzu pod postem konkursowym zamieszczonym na naszym fanpage'u >>. Komisja Konkursowa wybierze 10 odpowiedzi, które zostaną nagrodzone zaproszeniami do strefy ćwiczeń BAT.
Wyniki konkursu ogłosimy 14 listopada o godz. 13:00. 

WYNIKI KONKURSU >>

Zobacz regulamin

 

Bierzesz udział w treningu? Zabierz ze sobą: 

- matę do ćwiczeń,
- mały ręcznik,
- zdrowe przekąski,
- sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness,
- strój sportowy na zmianę.

Odzież będzie można zostawić oraz odebrać w lokalu Camaieu.

A1 avocado

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00