run torun 2018

Ruszyła rejestracja na 7. edycję „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!”, która odbędzie się 29 kwietnia 2018 roku w Grodzie Kopernika. W tym roku ponownie biegacze będą mieć do wyboru aż dwa dystanse: 5 km (Bieg dla Każdego) i 10 km (Bieg Główny). Odbędą się także biegi dla dzieci.

Impreza biegowa „Run Toruń” to event, który swój debiut miał w 2012 roku, a już podczas szóstej tej edycji na linii startu zgromadził niemal 3 000 osób, w tym 500 dzieci. Organizator – Stowarzyszenie Run To Run wierzy, że w 2018 roku „biegających turystów” będzie ponad trzy tysiące. Imprezie przewodzi hasło „Zwiedzaj ze Zdrowiem!”, gdyż trasa biegu wiedzie przez największe perełki miasta m.in. pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywą Wieżę, Bulwar Filadelfijski, Przedmieście Bydgoskie. Co więcej, biegaczom towarzyszy przewodnik turystyczny, który podczas biegu opowiada o bogatej historii miasta.


BIEG NA MEDAL

Dodatkową atrakcją eventu jest wyjątkowy medal stanowiący płaskorzeźbę gotyckich obiektów Torunia. Finiszerzy wszystkich edycji toruńskiej dyszki mają już w swojej kolekcji medal przedstawiający Krzywą Wieżę, Dom Kopernika, Ratusz Staromiejski, Pomnik Flisaka, Anioła Toruńskiego i Helios, pomnik ku czci Kopernika. A jaki medal w 2018 roku zawiśnie na szyjach uczestników RUN TORUŃ? Będzie to płaskorzeźba przedstawiająca markę promocyjną miasta pod hasłem "Toruń Porusza". Na każdym medalu będzie można wygrawerować swoje imię i nazwisko oraz osiągnięty czas.

Medal 2018


PAKIETY STARTOWE


W pakiecie startowym na zawodników będzie czekać odblaskowa czapeczka z daszkiem z logo biegu. Dodatkowo pakiet można uzupełnić o koszulkę i spodenki z brandingiem imprezy.


DOPINGUJ BIEGACZY!

W tym roku także będzie można liczyć na mocny doping uczniów toruńskich szkół! Otóż podczas trwania kwietniowego biegu dzieci i młodzież z Grodu Kopernika będą walczyć o tytuł „Toruńskiej szkoły najlepiej dopingującej sportowców”. Zadaniem uczniów będzie stworzenie niezwykłej atmosfery kibicowania. Żwawo dopingująca publiczność, szpaler klaszczących i głośno krzyczących kibiców zapewne spowoduje, że biegacze zapomną o zmęczeniu, a kilometry będą szybciej „uciekać”.

Run Torun 2017 5 


BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

28511403 1852361964796939 1847282004 n

A już od 1 marca uruchomione zostaną zapisy do biegów dla dzieci i młodzieży. W tym roku rywalizacja dla najmłodszych entuzjastów aktywności fizycznej odbędzie się dzień przed biegami głównymi. Umożliwi to powiększenie limitu do 600 osób. Co więcej, zaplanowano dodatkowe kategorie wiekowe (od 2 do 15 lat) oraz liczne atrakcje dla dzieci po biegach. Młodzi zawodnicy będą mieć do pokonania od 100 do 1500 m w zależności od swojego wieku.

Rejestracja >>

Run Torun 2017 3

Wszystkich biegaczy, którzy nie mają jeszcze zaplanowanego ostatniego weekendu kwietniowego i majówki serdecznie zapraszamy do Torunia. Warto dodać, że impreza „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!” może stanowić doskonały sprawdzian szybkości po starcie w ORLEN Warsaw Marathon (22.04.2018 r.)! Zapraszamy także na stronę internetową biegu http://www.run-torun.pl/ oraz do śledzenia bieżących informacji o evencie ukazujących się na profilu na Facebooku Run Toruń

Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI z poprzedniej edycji imprezy:

BIEGI DLA DOROSŁYCH >>

BIEGI DLA DZIECI >>


Run Torun 2017

REJESTRACJA:
10 km (Bieg Główny) i 5 km (Bieg dla Każdego) TUTAJ >>
Biegi dla dzieci TUTAJ >>

REGULAMINY:
10 km (Bieg Główny) >>
5 km (Bieg dla Każdego) >>
Biegi dla dzieci >>

LISTY STARTOWE:
10 km (Bieg Główny) i 5 km (Bieg dla Każdego) TUTAJ >>

PROGRAM >>

________________________

Przeczytaj również:

Spotkanie z Jerzym Górskim w Toruń Plaza >>
Warsztaty jazdy na rolkach z Ice'n'Roll >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00