1 800x800 px

Black Friday to wyczekiwany dzień wyprzedaży, obniżek i ofert specjalnych. W tym roku zakupowe szaleństwo przypada na 23 listopada. Tego dnia nie siedź w domu, tylko zajrzyj do swoich ulubionych sklepów i korzystaj z rabatów. W naszym centrum upolujesz świetne okazje. ZOBACZ ULOTKĘ Z RABATAMI >> Już teraz możesz śledzić oferty naszych sklepów, które rozpoczęły Black Week. Są to m.in. Pandora, PAWO i drogeria Hebesprawdź >>

zrób zakupy i odbierz lody molekularne

Na naszych Klientów, którzy 23 listopada w godz. 12:30-20:30 zrobią zakupy na kwotę min. 100 zł, czekają czarne lody wykonane techniką molekularną do wyboru o smaku waniliowym lub kokosowym. Wydanych zostanie 300 sztuk lodów. W przypadku wyczerpania zapasów, akcja może zakończyć się szybciej. Aby spróbować lodów molekularnych, należy pokazać paragon w Punkcie Obsługi Akcji. Można łączyć dowolną liczbę dowodów zakupu.*

Krótko o zasadach:
1. Po odbiór lodów może zgłosić się jedynie osoba pełnoletnia. Organizator nie odpowiada za indywidualne alergie pokarmowe. Informacji o składzie lodów udziela osoba obsługująca Stoisko Promocyjne Akcji.
2. Każda osoba może zgłosić się po odbiór czarnego loda tylko jeden raz.

*Warto wiedzieć
- Z zakresu punktów sprzedaży wyłączone są placówki bankowe, kantor wymiany walut, apteka, market LIDL oraz kino Cinema City.

- Przy obliczaniu kwoty uprawniającej do wzięcia udziału w Akcji nie będzie brany pod uwagę zakup artykułów alkoholowych i artykułów tytoniowych w rozumieniu ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz wydatków na gry losowe, zakłady wzajemne lub gry na automatach i transakcji kantorowych oraz doładowań telefonów. Przy obliczaniu kwoty uprawniającej do wzięcia udziału w Akcji nie będzie brany pod uwagę także zakup papierosów elektronicznych i ich wkładów.

- W Akcji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, pracownicy podmiotów organizujących Akcję, pracownicy wszystkich Punktów Sprzedaży oraz pracownicy ochrony i serwisu sprzątającego centrum handlowego oraz inne osoby współpracujące przy organizacji lub obsłudze Akcji, wszyscy niezależnie od rodzaju umowy z pracodawcą, a także członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, dzieci, rodzeństwo, krewni i powinowaci pierwszego stopnia).

 

Zobacz regulamin

 

______________________
Przeczytaj również:
Lidl otworzy nowy sklep w Toruń Plaza >>
Galeria Sztuki w Toruń Plaza zaprasza >>
Warsztaty Stylu, konsultacje i zakupy z naszą stylistką >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00