pierniki

W grudniowe weekendy na Placu Orzechowym będzie można poczuć niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 10-11 oraz 17-18 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00 w magiczny świąteczny nastrój wprowadzi wszystkich zapach pierników. Na dzieci czekać będzie moc świątecznych atrakcji. Przeniosą się bowiem do XIX-wiecznego warsztatu, gdzie pod bacznym okiem piernikarek i piernikarzy wypieką i przyozdobią mnóstwem kolorowych lukrów i posypek własnoręcznie wykonane pierniki. Najmłodsi będą mieli też okazję wysłuchać opowieści o dawnych i współczesnych tradycjach bożonarodzeniowych, a także wezmą udział w warsztatach plastycznych, podczas których, z pomocą doświadczonych rękodzielników, wykonają niepowtarzalne ozdoby choinkowe i wyjątkowe kartki świąteczne. Dzieci będą mogły ozdobić bombki i przygotować świąteczne stroiki. Zrobione pierniczki, kartki i ozdoby będzie można zabrać ze sobą do domu.

Będą też piękne choinki, które dzieci przyozdobią pierniczkami i bombkami oraz kram z piernikami, gdzie będzie można kupić niezwykłe świąteczne upominki.

Czeka na Was wiele świątecznych wrażeń! Bądźcie z nami!

Drodzy Rodzice! Robiąc zakupy między godz. 12.00 a 18.00 możecie zostawić na warsztatach swoje dzieci pod opieką animatora. Jednocześnie w warsztatach może uczestniczyć nie więcej niż 50 dzieci. Dzieci mogą przebywać pod opieką animatora maksymalnie 2 godziny, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem i podpisaniu zgody u animatora.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zobacz regulamin


Tak było podczas mikołajkowych warsztatów wypieku pierników!

___________________
Przeczytaj również:

100 choinek dla 100 Klientów Toruń Plaza >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00