800x800

Dzień Dziecka świętujemy z bohaterami "Epoki Lodowcowej". Doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku! Przyjdź, przybij piątkę z leniwcem Sidem, przytul Wiewióra, zmierz się z mamutem Mańkiem i tygrysem Diego, obejrzyj cztery części filmu, pograj w gry, weź udział w zabawach i konkursach. Dla dzieci, które w dniach 27 i 28 maja 2017 r. będą bawić się z nami, mamy gadżety z bohaterami jednej z najpopularniejszych serii filmowej ostatnich lat.

 

 

Przybij piątkę i zrób pamiątkowe zdjęcie

W weekend, 27-28 maja po naszym Centrum spacerować będą leniwiec Sid i Wiewiór, który tym razem nie będzie gonił za żołędziem, a pozował do zdjęć. Na początek udanej zabawy przywitajcie się z najpopularniejszymi bohaterami "Epoki Lodowcowej".

Zastanawialiście się, jakich rozmiarów jest mamut Maniek i tygrys Diego? Teraz będziecie mogli sami się o tym przekonać. Naturalnych rozmiarów figury 3D będą atrakcją naszego Dnia Dziecka.

Strefa zabawy

Najmłodsze dzieci zapraszamy na Plac Orzechowy, do strefy zabawy, gdzie czekać będą licencjonowane kolorowanki i origami. Będzie też można ułożyć mega puzzle, a w studio tatuażu nakleić zmywalny tatuaż z ulubionymi bohaterami "Epoki Lodowcowej".

Strefa multimedialna - filmy i gry

Chcecie przypomnieć sobie przygody mamuta Mańka, leniwca Sida, tygrysa Diego i pozostałych członków stada? Usiądźcie wygodnie, obejrzyjcie cztery części filmowej serii i dajcie się wciągnąć w wir niesamowitych przygód. Będzie też można pograć w gry z oficjalnej strony iceagemovies.com.

Konkurs "Latające żołędzie"
Łapiąc pluszowego żołędzia będziecie mogli poczuć się jak szalony Wiewiór. Weźcie udział w zabawie, łapcie żołędzie i fajne nagrody. 

Na pamiątkę udanej zabawy zróbcie sobie rodzinne zdjęcie na ściance z bohaterami filmu "Epoka Lodowcowa 5: Mocne uderzenie".

Spędźcie z nami niezapomniany Dzień Dziecka. Bawimy się od godz. 12.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przed Centrum czekają na dzieci również dmuchańce i basen z łódkami. 

FOTORELACJA >>

__________________
Przeczytaj również:

10 pomysłów na prezent na Dzień Dziecka >>
Wielki Targ Zabawek >>
Warsztaty jazdy na rolkach >>

Wesołe piątki >>
Open The Door - Escape Room w Toruń Plaza >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00