Dzień otwarty Laser Tag

Dzień otwarty pionowa

Zagraj w laserowy paintball. Przyjdź na dzień otwarty Laser Tag i spróbuj wygrać rozgrywkę. Z okazji Dnia Ojca i końca roku szkolnego, 23 czerwca arena będzie dostępna dla każdego za darmo!

Osoby pełnoletnie wystarczy, że zarezerwują dla siebie czas na rozgrywkę. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie pod numerem 508 861 100. Zapisać można minimum dwie osoby, a maksymalnie grupę 10-osobową. Organizator rozgrywek zastrzega sobie prawo do łączenia uczestników w grupy kilkuosobowe (do 8-10 zawodników w grupie). Każda rozgrywka będzie trwała 10 minut. Uczestnicy powinni stawić się na 4. poziomie parkingu kilka minut przed jej rozpoczęciem, aby móc odpowiednio przygotować się do gry. Każda "bitwa" kończy się analizą wyników.

W piątek arena otwarta będzie od godz. 12.00. Zabawa potrwa do godz. 20.00.

Osoby niepełnoletnie, które chciałyby wziąć udział w grze, muszą mieć ze sobą zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Zgodę należy wydrukować z tej strony http://www.lasertag-torun.pl/index.php/item/12-pierwszy-raz-na-torze

Komu nie uda się zapisać, a będzie chciał spróbować swoich sił w laserowym paintballu zapraszamy na 4. poziom parkingu. Będzie można wziąć udział w rozgrywce, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Laser Tag to rozrywka dla każdego. Żeby zagrać nie trzeba mieć specjalnego stroju - grubego munduru czy maski. Wystarczy zwykłe ubranie niekrępujące ruchów. Najlepiej sprawdzi się sportowy strój w ciemnym kolorze. W odróżnieniu od paintballa Laser Tag jest całkowicie bezpieczny dla każdego gracza i osób obserwujących przebieg gry. Działanie broni opiera się na świetle podczerwonym, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu.

Więcej informacji o Laser Tag http://www.torun-plaza.pl/pl/aktualnosci/nowa-atrakcja-laser-tag.html

Dzień otwarty >> http://www.lasertag-torun.pl

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00