800x800 2

10 września 2017 r. emotki będą rozrabiać w naszym Centrum. Ty też możesz! Przyjdź, baw się i korzystaj z okazji na zdobycie fajnych nagród. Oprócz bohaterów jesiennego hitu kinowego "Emotki. Film" odwiedzi nas popularny youtuber i showman Patryk Woźniak oraz Agnieszka Stachurska – obdarzona niezwykłym poczuciem humoru influencerka zajmująca się modą, urodą i podróżami. Nasi goście znaleźli się w obsadzie polskiego dubbingu.

Zapraszamy całe rodziny na Plac Orzechowy.

DZIEŃ PEŁEN EMOCJI W NASZYM CENTRUM BĘDZIE WYGLĄDAŁ TAK:

Zaczynamy o godz. 11.00 i do godz. 18.00 zapraszamy wszystkich - dużych i małych - do udziału w emotkowych zabawach:

EMOTKOWE KOŁO EMOCJI
Biorąc udział w tej zabawie, można wygrać nagrodę - kolorowe emotkowe maski. Wystarczy pokręcić kołem, wylosować „emocję” i ją odzwierciedlić.

KOLOROWE TANECZNE MATY
Dzieci uwielbiają tańczyć nawet, jeśli nie znają kroków. Na tanecznej mapie z wyświetlającymi się polami najtrudniejsze układy da się powtórzyć. Spróbuj i zatańcz emotkowy taniec!

EMOTKOWA FOTOBUDKA
Dzieci będą mogły zrobić sobie kolorowe, szalone zdjęcia w wyjątkowych emotkowych stylizacjach. Zdjęcia będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę fajnej zabawy.

WIELKA EMOTKOWA TABLICA
Zabawa polega na trafieniu piłeczkami w wylosowane pola na Wielkiej Emotkowej Tablicy. Dla Uczestników są nagrody - naklejki z bohaterami filmu.

STREFA ZABAW PLASTYCZNYCH I EMOTKOWEJ CHARAKTERYZACJI,
czyli bawimy się na całego.

POZA TYM CO GODZINĘ SPOTKANIA Z CZWORGIEM BOHATERÓW FILMU (o godz. 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30) I KONKURSY NA EMOTKOWEJ SCENIE (o godz. 12:00, 13:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00).

SPOTKANIE Z GOŚĆMI
O godz. 15.00 na Placu Orzechowym spotkają się z fanami zaproszeni goście:
popularny youtuber i showman Patryk Woźniak https://www.youtube.com/user/TheGusieeeeeek oraz Agnieszka Stachurska – influencerka zajmująca się modą, urodą i podróżami https://www.youtube.com/user/WozniakPatryk

FOTORELACJA >>

 

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY. ZAPRASZAMY 10 WRZEŚNIA, A OD 13 PAŹDZIERNIKA DO KINA NA ANIMOWANĄ KOMEDIĘ "EMOTKI. FILM". 

O FILMIE:

Komedia animowana „Emotki. Film” zadebiutuje w polskich kinach 13 października. Wszystko wskazuje na to, że stanie się jednym z największych kinowych przebojów jesieni. Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Film zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Bohaterów czeka mnóstwo pełnych emocji przygód oraz wyścig z czasem. Muszą bowiem uratować telefon przed przeprogramowaniem. Główną postacią komedii jest młoda emotka Gene, która dopiero uczy się kim jest. „Emotki. Film” to tak naprawdę uniwersalna historia o poznawaniu siebie, akceptacji własnych niedoskonałości i – przede wszystkim – wyrażaniu siebie.

Film wyświetlany będzie w kinie Cinema City w naszym Centrum.

________
Przeczytaj również:
Wesołe piątki >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00