DSC 0662

Do końca tego roku Empik otworzy swój salon w koncepcie Future Store w naszym Centrum. Nowy sklep będzie zlokalizowany na parterze centrum. Sklep będzie miał powierzchnię 365 m2 i mieścić się będzie w sąsiedztwie takich marek, jak Massimo Dutti, Smyk, Sizeer i H&M.

Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, istnieje od blisko 70 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek i niekwestionowany lider w kategoriach wydawniczych (książki, muzyka, film). Empik organizuje ponad 1,5 tys. wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych rocznie, które gromadzą łącznie ponad 100 tys. uczestników. Są to przede wszystkim spotkania autorskie (w tym ponad 600 spotkań z autorami książek i 300 spotkań z muzykami), a także koncerty, wystawy i warsztaty kreatywne. W swoich salonach Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i lider e-commerce w naszym kraju.

W ciągu ostatnich tygodni do grona obecnych najemców w Toruń Plaza dołączyło wiele nowych marek, m.in. T-Mobile, Czas na Herbatę - punkty już otwarte, a także TALLY WEiJL i North Fish - punkty otworzą się jeszcze w tym roku.

________________
Przeczytaj również:
Powrót Tally Weijl >>
North Fish otwiera u nas restaurację >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00