loteria

Od 5 do 25 czerwca wymieniajcie paragony na kupony loteryjne. Możecie wygrać nagrody pieniężne o wartości 5 000, 10 000 i 20 000 zł! Do wygrania jest łącznie 55 000 zł.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII?

W loterii mogą wziąć udział Klienci naszego Centrum, którzy ukończyli 18 lat i w dniach 5-25 czerwca 2017 r. zrobią zakupy za minimum 100 zł brutto. Zakup może być udokumentowany na jednym lub maksymalnie dwóch dowodach zakupu (paragon, faktura, faktura VAT). Za każde pełne 100 zł wydane na zakupy otrzymasz jeden Kupon. Im większa kwota wydana na zakupy, tym więcej można otrzymać kuponów loteryjnych.
Przykładowo:
1 kupon - kwota 100-199.99 zł,
2 kupony - kwota 200-299.99 zł,
3 kupony - 300-399.99 zł i dalej odpowiednio.

Jednorazowo Uczestnik może otrzymać maksymalnie 100 Kuponów.

Sprzedaż towarów uprawniających do udziału w Loterii prowadzona będzie od dnia 5.06.2017 roku do dnia 25.06.2017 roku (z wyłączeniem 15.06.2017 r.) w godzinach otwarcia Centrum, a w punktach handlowo-usługowych otwartych przed lub po godzinach otwarcia Centrum w godzinach otwarcia tych punktów. 25 czerwca sprzedaż promocyjna prowadzona będzie do godz. 15.00.

REJESTRACJA PRZY STOISKU LOTERII

punkt loterii

Kupony loteryjne można odbierać w punkcie obsługi loterii na Placu Orzechowym lub w Punkcie Informacyjnym. Kupony wydawane są w godzinach otwarcia Centrum, a w dniu 25.06.2017 r. do godz. 15:10. Po wypełnieniu kuponu należy oderwać drugą część kuponu i zatrzymać go razem z dowodami zakupu. Część kuponu z Twoimi danymi wrzucamy do urny. 

REJESTRACJA ONLINE
W loterii można zarejestrować kupony również online, wchodząc na stronę loterii www.torun-plaza.pl i podając wymagane dane. Numer z kuponu trzeba będzie wpisać przy wypełnianiu formularza. W trakcie finału należy mieć przy sobie dowody zakupu oraz kupony (składające się z części 1 i 2) z zarejestrowanymi numerami. Rejestracji można dokonać najpóźniej do dnia 22.06.2017 r. do godz. 10:00.

PAMIĘTAJ! Jeden numer Kuponu możesz zgłosić w Loterii wyłącznie jeden raz wrzucając część Kuponu z Twoimi danymi do urny LUB dokonując rejestracji online.

KUPON LOTERYJNY

 

DWA FINAŁY - 11 i 25 CZERWCA. WIELE SZANS NA WYGRANĄ
Losowanie nagród odbędzie się podczas dwóch finałów – 11 i 25 czerwca 2017 r. Osoby biorące udział w loterii zapraszamy w tych dniach o godz. 16.00 na Plac Orzechowy. Należy mieć ze sobą dowód zakupu (paragon, fakturę lub fakturę VAT), dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem, odcinek kuponu z numerem (jeśli wrzuciłeś/aś część kuponu z danymi osobowymi do urny) lub kupon składający się z dwóch części (jeśli dokonałeś/aś zgłoszenia online). 

W przypadku, kiedy osobisty udział w loterii jest niemożliwy, dopuszczalna jest obecność pełnomocnika dysponującego pisemnym pełnomocnictwem z podpisem Uczestnika uwierzytelnionym notarialnie, który będzie miał przy sobie paragon zakupu oraz odcinek kuponu z numerem lub w przypadku zgłoszenia online cały kupon.

FINAŁ 11 CZERWCA 2017 r.
Podczas finału 11 czerwca losowane będą następujące nagrody:
- nagroda pierwszego stopnia w postaci kwoty pieniężnej o wartości 10.000 zł
- nagroda drugiego stopnia w postaci kwoty pieniężnej o wartości 5.000 zł
- nagroda trzeciego stopnia w postaci kwoty pieniężnej o wartości 5.000 zł

ZWYCIĘZCY >>
FOTORELACJA >>

FILM >>

FINAŁ 25 CZERWCA 2017 r.
25 czerwca odbędzie się losowanie:
- nagrody pierwszego stopnia w postaci kwoty pieniężnej o wartości 20.000 zł
- nagrody drugiego stopnia w postaci kwoty pieniężnej o wartości 10.000 zł
- nagrody trzeciego stopnia w postaci kwoty pieniężnej o wartości 5.000 zł

ZWYCIĘZCY >>
FOTORELACJA >>
FILM >>

Do wszystkich nagród dodana jest odpowiednia kwota pieniężna na rzecz odprowadzanego podatku.


WAŻNE INFORMACJE:

W Loterii nie mogą brać udziału osoby, które nie ukończyły 18 lat oraz pracownicy Organizatora tj. spółki Grzegrzółka&Ko sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, pracownicy i właściciele punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na terenie Centrum, pracownicy administracji Centrum, jak również pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego Centrum - a także członkowie najbliższej rodziny wyżej wymienionych osób. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się: małżonków, dzieci, rodziców, rodzeństwo, małżonków i dzieci rodzeństwa, krewnych i powinowatych drugiego stopnia oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia. Pracownikiem w rozumieniu regulaminu loterii jest zarówno osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę jak i osoba współpracująca na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Towary i produkty wyłączone z loterii: produkty i usługi kantoru oraz banku, napoje alkoholowe, produkty tytoniowe, leki i środki farmaceutyczne, transakcje zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcje dokonane w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłaty raty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłat i wypłaty bankomatowe.

 

Zobacz regulamin

 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00