jesienna noc zakupow 2018 

Upoluj najmodniejsze trendy sezonu z rabatami! 6 października zapraszamy na Jesienną Noc Zakupów. Sklepy przygotowały dla swoich Klientów rabaty na najnowsze kolekcje, a my Karty Podarunkowe Toruń Plaza o wartości 50 zł za zakupy powyżej 200 zł. Tego dnia nasze centrum zamykamy dopiero o godz. 23.00.

ZRÓB ZAKUPY I ODBIERZ KARTĘ PODARUNKOWĄ

Klienci naszego centrum, którzy podczas "Jesiennej Nocy Zakupów" zrobią zakupy na kwotę minimum 200 zł, będą mogli otrzymać Kartę Podarunkową Toruń Plaza o wartości 50 zł. Rozdamy 250 kart.

ZASADY AKCJI

W naszej akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w dniu 6.10.2018 roku od godz. 19.00 zrobią zakupy w sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie naszego centrum na kwotę min. 200 zł (lista wyłączonych z akcji punktów usługowych i handlowych oraz produktów znajduje się w regulaminie). Można łączyć dwa paragony.

Oryginalny paragon lub fakturę VAT należy pokazać w Punkcie Obsługi Akcji, który będzie znajdował się na parterze naszego centrum naprzeciwko windy panoramicznej (Plac Orzechowy).

Jedna osoba może odebrać tylko jedną kartę.

Karty wydawane będą do godz. 22:55 lub do wyczerpania puli.

WAŻNE! W akcji nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie oraz pracownicy: organizatora, administracji Centrum, punktów handlowych i usługowych znajdujących się na terenie galerii, pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

Regulamin będzie dostępny w trakcie Nocy Zakupów na stanowisku obsługi akcji oraz w punkcie informacyjnym (Plac Orzechowy).

 

ULOTKA RABATOWA - RABATY OBOWIĄZUJĄ 6 PAŹDZIERNIKA W GODZ. 19:00-23:00

 

 

FOTORELACJA >>

 

Must have na jesień 2018

Tej jesieni mamy powrót do lat '80 i '90. Modne są przeskalowane ramiona, skórzane ubrania i sztuczne futra. Jeśli chcesz się wyróżnić postaw na neonowe kolory lub zwierzęce motywy. Zakładaj wszystko, co jest w cętki pantery, paski zebry, skórę węża. A jeśli praca nie pozwala Ci na zabawę modą, wybierz super modną w tym sezonie kratę i sztruks.


POZNAJ JESIENNE TRENDY

Wojas THE BEST STEP... IN A GOOD STYLE >>
Deichmann „Bo lubię się zmieniać” >>
50 style: Hi School! >>

noc zakupow taxi


_________________
Przeczytaj też:
Joga w piątki >>
Moda na rolki. Rolki damskie - wybór Martes Sport >>
Niedziele handlowe w 2018 roku >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00