800x800

Otwieramy Klub Mamy&Maluszka. Teraz nie musisz się martwić z kim zostawić swoją pociechę, kiedy chcesz iść na fitness, zumbę czy po prostu miło spędzić czas poza domem. Zajęcia w naszym klubie pozwolą Ci wrócić do formy i jednocześnie aktywnie spędzić czas z dzieckiem. Poznasz inne mamy, które, tak jak Ty, cieszą się macierzyństwem i chcą jak najlepiej wykorzystać czas, zanim maluszek pójdzie do przedszkola czy szkoły.


Klubowe spotkania odbywać się będą na Placu Orzechowym. Pierwszy raz spotykamy się w ostatni poniedziałek marca, a po wielkanocnej przerwie, zawsze w poniedziałki, o godz. 11.00. Zajęcia trwają dwie godziny. Jeśli przed, w trakcie lub po zajęciach pieluszka maluszka będzie wymagała wymiany, przewijak i bezpłatne pieluszki Happy znajdziesz w pokoju rodzica z dzieckiem - najbliższy jest obok sklepu TK Maxx, ale możesz też skorzystać z pokoju na poziomie 1. Tam znajdziesz również mikrofalówkę, podgrzewacz do butelek i fotel do karmienia. Starsze dzieci, jeśli zgłodnieją, na pewno wypatrzą coś, co lubią w naszej Strefie Restauracji. Przeczytaj więcej o Strefie Dziecka w naszym centrum >>

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU >>


PROGRAM KLUBU MAMY&MALUSZKA NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE:

 


poniedziałek, 26.03.2018 r., godz. 11.00-13.00

Fitness z maluszkiem okraszony wielkanocnym wianuszkiem


Podczas pierwszych zajęć w Klubie Mamy&Maluszka będziemy wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe, które pomogą młodym mamom wrócić do formy. Zajęcia fitness odbywają się w towarzystwie dzieci. Warto więc zadbać o wygodny strój i coś do picia. W związku z tym, że zbliżają się święta, będzie można wspólnie z dzieckiem wykonać wielkanocną ozdobę, która upiększy domową przestrzeń i będzie przypominać o kolejnych zajęciach.


poniedziałek, 9.04.2018 r., godz. 11.00-13.00

Zumba, mama i ja oraz zakręcona pluszakowa zabawa

Kwiecień rozpoczniemy od świetnej zabawy przy latynoskich rytmach. Przyjdź zadbać o kondycję i po zastrzyk pozytywnej  energii na cały tydzień. Zumba to proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka. To wszystko sprawi, że nie trzeba będzie namawiać maluszków do wspólnego pląsania. Dzięki tym zajęciom każda mama nabierze więcej pewności siebie i świadomości swojego ciała, poprawi figurę oraz kondycję fizyczną. Maluchy z kolei oswoją się z naturalnością tańca, nauczą się współpracy przy wykonywaniu układów choreograficznych oraz wyrażania uczuć poprzez taniec. Dodatkowo podczas zajęć nasze klubowiczki będą mogły wykonać przytulaka dla swojej pociechy.


poniedziałek, 16.04.2018 r., godz. 11.00-13.00

Tańczące nutki

Przez chwilę odpoczywamy od ćwiczeń i relaksujemy się przy muzyce. "Tańczące nutki" to zajęcia umuzykalniające dla malucha połączone z zabawami plastycznymi. Od najmłodszych lat warto zadbać o integrację z dzieckiem, rozwój jego poczucia rytmu, muzykalność, umiejętności plastyczne i spotkania z rówieśnikami. Zajęcia umuzykalniające to świetny sposób na adaptację dziecka przed edukacją przedszkolną.


poniedziałek, 23.04.2018, godz. 11.00-13.00

Zajęcia z jogi dla mam i maluszków

Ćwiczenia pod okiem instruktora zapewnią mamom i maluszkom nie tylko właściwą aktywność fizyczną, ale również będą dobrą okazją do wyjścia z domu, poznania innych mam i wymiany doświadczeń. Podczas zajęć maluszki mogą ćwiczyć z mamami lub bawić się z animatorem.


poniedziałek, 30.04.2018, godz. 11.00-13.00
Zdrowa mama – zdrowe dziecko – warsztaty zdrowego odżywiania

Warsztaty skierowane są do mam zainteresowanych zdrową, pełnowartościową dietą oraz kształtowaniem zdrowych nawyków żywieniowych swoich pociech. Nie zabraknie wskazówek dla samych mam, które dowiedzą się, jak komponować dietę by wrócić do formy i zyskać energię na każdy dzień.

Zapraszamy mamy z maluszkami! Udział w zajęciach jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.

_______________________
Przeczytaj również:

Wesołe piątki >>
Szybki PIT - rozlicz się z fiskusem przy okazji zakupów >>
7. edycja Run Toruń - biegi dla dorosłych i dzieci >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00