klub mamy i maluszka czerwiec

Zachęcamy Mamy do aktywnego spędzania czasu z dziećmi. W Toruń Plaza, w każdy poniedziałek, w klubie Mamy&Maluszka można dobrze się bawić, ćwiczyć i zdobywać nowe umiejętności w trakcie zabawy. Spotkania klubowe odbywają się na Placu Orzechowym w godz. 12.00-14.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. 

Teraz, gdy chcesz iść na jogę czy fitness nie musisz szukać opiekunki ani rezygnować z zajęć. Zabierz maluszka ze sobą i razem odkrywajcie radość z ćwiczeń i wspólnej zabawy. W czerwcu odbędą się spotkania z logopedą, instruktorką fitnessu i jogi, a także zajęcia z muzykoterapii. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU >>


PROGRAM KLUBU MAMY&MALUSZKA - CZERWIEC

PONIEDZIAŁEK, 4.06.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
warsztaty logopedyczne

Tematem spotkania będzie rozwijanie pamięci, koncentracji, percepcji wzrokowej i słuchowej u dziecka. Jak wspierać dziecko w nauce mówienia radzi logopeda Marta Zając.


TAK BYŁO NA ZAJĘCIACH  

PONIEDZIAŁEK, 11.06.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
muzykoterapia - muzyczne zabawy dla najmłodszych

Od najmłodszych lat warto zadbać o integrację z dzieckiem, rozwój jego poczucia rytmu, muzykalność i spotkania z rówieśnikami. Zajęcia umuzykalniające to świetny sposób na adaptację dziecka przed edukacją przedszkolną.

 

PONIEDZIAŁEK, 18.06.2018 R., GODZ. 12.00-14.00
FITNESS MAMY I MALUSZKA

Podczas zajęć będą wykonywane ćwiczenia ogólnorozwojowe, które pomogą młodym mamom wrócić do formy. Mamy nie muszą się martwić o zorganizowanie opieki dla swoich pociech, tylko mogą dobrze się bawić, spędzić aktywnie czas razem z innymi mamami, które dbają o rozwój fizyczny własny i malucha. Zajęcia fitness odbywają się w towarzystwie dzieci, warto więc zadbać o wygodny strój i coś do picia.

 

PONIEDZIAŁEK, 25.06.2018, GODZ. 12.00-14.00
JOGA DLA DZIECI

Joga dla dzieci to wszechstronne zajęcia przygotowane specjalnie dla dzieci w wieku od 3. roku życia. Rozwijają one nie tylko ciało, ale także wpływają bardzo korzystnie na psychikę dziecka. Ćwiczenia pod okiem instruktora zapewnią mamom i maluszkom nie tylko właściwą aktywność fizyczną, ale również będą dobrą okazją do wyjścia z domu, poznania innych mam i wymiany doświadczeń. O tym, że joga jest dla każdego przekonuje instruktorka Julia Janowska.

 

 

Toruń Plaza to centrum handlowe przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie galerii znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem - na poziomie 0 i 1. Ponadto przygotowaliśmy wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej czekają na najmłodszych wygodne krzesełka do karmienia i plac zabaw Lucky Star.
Na zmotoryzowanych rodziców czeka 16 specjalnie wydzielonych miejsc parkingowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O STREFIE DZIECKA W TORUŃ PLAZA >> 

_______________________
Przeczytaj również:
Niedziele handlowe w 2018 roku >>
Warsztaty jazdy na rolkach z Ice'n'Roll >>

 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00