klub mamy i maluszka styczen 2019

W każdy poniedziałek od godz. 12.00 do 14.00 odbywają się u nas bezpłatne zajęcia dla rodziców z dziećmi. Co tydzień do Strefy Dziecka (parter centrum, wejście główne od ul. Broniewskiego, przy zjeżdżalni) zapraszamy specjalistę z innej dziedziny. W styczniu zajęcia poprowadzą psycholog dziecięcy, instruktor fitnessu, specjalistka od sensoryki i animatorka dziecięca. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. 
UWAGA! Opiekunowie biorą aktywny udział w zajęciach. Prosimy o wybranie dla siebie i dziecka wygodnego stroju, bawimy się w skarpetkach.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU >>

KALENDARZ WARSZTATÓW

PONIEDZIAŁEK, 7.01.2019 R., GODZ. 12.00-14.00
zabawy sensoryczne „Balonowe triki”

W pierwszy poniedziałek nowego roku zapraszamy na niebanalne warsztaty ogólnorozwojowe „Balonowe triki”.
Zaangażujemy opiekunów do wspólnej zabawy z dziećmi. Podczas zajęć będziemy doświadczać pobudzenia wszystkich zmysłów. Czeka nas wspólny śpiew, ruch, rytmy, wyliczanki, wierszyki, kolory, poznawanie faktur i kształtów, tworzenie arcydzieł... czyli radosna, rodzinna zabawa!

Motywem przewodnim naszej zabawy będą karnawałowe balony! Czy rzeźbiliście kiedyś balonami lub malowaliście nimi obraz? A może macie ochotę na balonowy masaż? Jesteście ciekawi, ile zabaw można wyczarować z jednego balona?

PONIEDZIAŁEK, 14.01.2019 R., GODZ. 12.00-14.00
warsztat z psychologiem dziecięcym „Kiedy fantazja zamienia się w kłamstwo?”

Kłamstwo rzeczywiste czy tylko pozorne? Dla każdego wieku dziecka mówienie nieprawdy przybiera różne postaci. Dlaczego dzieci kłamią? W jakim wieku dziecko świadome jest tego, że nie mówi prawdy? Na te i wiele innych pytań podczas warsztatu odpowie psycholog dziecięcy.

PONIEDZIAŁEK, 21.01.2019 R., GODZ. 12.00-14.00
fitness dla mamy i maluszka

Podczas zajęć, które poprowadzi instruktor fitness mamy będą ćwiczyć w obecności dziecka. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą wyjść z domu, a nie mają z kim zostawić swojej pociechy. Mama ćwiczy i kształtuje sylwetkę bez rozstawania się z maleństwem, a dziecko w tym czasie poznaje świat, muzykę, ma kontakt z innymi niemowlakami. Dla obojga to szansa na pogłębienie więzi. Na zajęcia wystarczy zabrać sportowy strój, a także kocyk dla dziecka i jego ulubione zabawki.

PONIEDZIAŁEK, 28.01.2019 R., GODZ. 12.00-14.00
plastyczne zabawy sensoryczne

Zabawy plastyczno-sensoryczne dla dzieci są niezwykle ważne zarówno dla rozwoju ich wyobraźni jak i budowania integracji sensorycznej, czyli prawidłowej organizacji wrażeń sensorycznych dostarczanych przez receptory. Stymulowanie zmysłów i bezpośrednie doświadczanie wywiera istotny wpływ na harmonijny rozwój. Zajęcia plastyczne stanowią naturalną okazję do zabaw i ćwiczeń angażujących zmysły. Nie potrzebujesz do tego drogich zabawek, a jedynie spotkania z p. Agnieszką - plastykiem i animatorem dziecięcym.

 

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY. ZAPRASZAMY!

 

Toruń Plaza to centrum handlowe przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie galerii znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem - na poziomie 0 i 1. Ponadto przygotowaliśmy wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej czekają na najmłodszych wygodne krzesełka do karmienia i plac zabaw Lucky Star.
Na zmotoryzowanych rodziców czeka 16 specjalnie wydzielonych miejsc parkingowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O UDOGODNIENIACH DLA RODZICÓW >> 

 

_______________________
Przeczytaj również: 
Wesołe piątki >>
Sklep Maxi Zoo już otwarty. Przyjdź ze swoim pupilem >>
Indywidualne zakupy ze stylistką >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00