9 listopada w Cinema City wieczór niespodzianek i filmowych wzruszeń. Zaproście przyjaciółkę, mamę, sąsiadkę na "Ladies Night". Będą upominki dla wszystkich uczestniczek, konkursy z nagrodami i przedpremierowy pokaz komedii romantycznej "Listy do M. 3"! Wieczór dla kobiet z dobrym filmem rozpocznie się o godz. 19.30. Bilety warto kupić z wyprzedzeniem.

O filmie "Listy do M. 3"

Bohaterowie przeboju kinowego "Listy do M." i "Listy do M. 2" powracają! 17 stycznia padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji filmowej TVN. "Listy do M. Czas niespodzianek" to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak "Lejdis" i "Testosteron".

"Listy do M. Czas niespodzianek" znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. "Listy do M. Czas niespodzianek" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

[opis dystrybutora: Kino Świat]

OBSADA: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc
REŻYSERIA: Tomasz Konecki
PREMIERA: 10 listopada 2017 r.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00