Wybierz się do kina z przyjaciółką, mamą lub koleżanką z pracy. Nie będziecie się nudzić. Już 11 października w Cinema City kolejna odsłona "Ladies Night". Tym razem pokazana zostanie polska komedia romantyczna "Serce nie sługa" z Romą Gąsiorowską i Pawłem Domagałą w rolach głównych. Jednak zanim seans się rozpocznie będzie można wygrać fajne nagrody w konkursach. Filmowy wieczór dla kobiet rozpocznie się o godz. 19:30. Bilety do nabycia w kasie kina.

LADIES NIGHT w cinema city toruń plaza
11 października, Godz. 19:30

Kilka słów o filmie

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy może trwa wiecznie?

[opis dystrybutora: Mówi Serwis]


PREMIERA: 5 października 2018 r.
OBSADA: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska, Borys Szyc, Tomasz Sapryk
REŻYSERIA: Filip Zylber

 

ladies night

_______________________
Przeczytaj również:
Bezpłatne konsultacje ze stylistką >>
Wesołe piątki >>
Niedziele handlowe w 2018 roku >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00