17 listopada (czwartek) już po raz drugi w kinie Cinema City w naszym Centrum odbędzie się "Ladies Night". Tym razem na uczestniczki czeka przedpremierowy pokaz dramatu "Światło między oceanami" z Michaelem Fassbenderem, Alicią Vikander i Rachel Weisz w rolach głównych. Film jest ekranizacją światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków.

"Ladies Night" rozpocznie się o godz. 19.30. Przed seansem konkursy z nagrodami - będzie można wygrać m.in. Karty Podarunkowe Toruń Plaza, i niespodzianki od naszych sklepów. Bilet warto zarezerwować wcześniej http://cinema-city.pl/LadiesNight.


O filmie "Światło między oceanami"

Czasem chcąc kogoś uszczęśliwić czynimy zło. Znakomita obsada w poruszającym dramacie o uczuciach, które każą łamać zasady i o wyborach, których konsekwencje nigdy nas nie opuszczą. Ekranizacja światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków. Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.
OBSADA: Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz.
PREMIERA: 18.11.2016 r.

[opis dystrybutora: Monolith Films]

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00