800x800

Święty Mikołaj, Śnieżynki i dzielne Skrzaty przyjęły nasze zaproszenie i w weekend 3 i 4 grudnia odwiedzą nasze Centrum. Przez dwa dni, w magicznym świątecznym nastroju, będziemy bawić się na Placu Orzechowym. Tam też stanie domek krasnoludków, w którym spotkacie Świętego Mikołaja. Będzie też piękna choinka, którą pomogą nam ubrać dzieci. Ozdoby będzie można zrobić własnoręcznie w fabryce ozdób choinkowych prowadzonej przez Skrzaty. Czeka na Was moc świetnej zabawy. Bądźcie z nami!


3 i 4 grudnia, w godz. 12.00-18.00 na dzieci czeka wiele świątecznych atrakcji, w tym:
- WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, który chętnie zapozuje do pamiątkowego zdjęcia,
- świąteczne ZABAWY i KONKURSY wymagające od uczestników zręczności, pomysłowości i poczucia humoru. NAGRODAMI w konkursach będą Karty Podarunkowe o wartości 50 zł od sklepów Toys "R" Us i Smyk.
- FABRYKA OZDÓB CHOINKOWYCH - podczas warsztatów plastycznych dzieci własnoręcznie wykonają niepowtarzalne dekoracje choinkowe i kartki świąteczne. Dowiedzą się, jak zrobić mini choinkę i do czego można użyć makaronu. Pracy najmłodszych doglądać będą Skrzaty, które są mistrzami w tej trudnej dziedzinie rękodzieła.
- BOŻONARODZENIOWY WARSZTAT PIECZENIA PIERNICZKÓW - dzieci, pod okiem animatora, własnoręcznie przygotują z ciasta pierniki, które po upieczeniu będą mogły pięknie ozdobić. Zrobione pierniczki będzie można zabrać ze sobą do domu. Sprawdzą się jako ozdoba choinki i świątecznego stołu. Podczas warsztatów maluchy poznawać będą świąteczne tradycje.

Podczas zabawy nie zabraknie wspólnego kolędowania. Do udziału w ŚWIĄTECZNYM KARAOKE zaproszą małych śpiewaków zdolni wokaliści. Wykonawcy nagrodzeni zostaną brawami i słodyczami.

Przez cały weekend działać będzie STANOWISKO PAKOWANIA PREZENTÓW. Zręczne Skrzaty zadbają o to, aby kupione w tajemnicy przed dziećmi mikołajkowe prezenty zostały pięknie zapakowane. Żeby skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania, wystarczy pokazać paragon za zakupy w naszym Centrum na kwotę min. 100 zł. Nie ma wielokrotności. Przy jednym podejściu można zapakować dwa prezenty.

Razem ze Śnieżynkami zapraszamy małych i dużych do wspólnej zabawy!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z SOBOTY >>

 

____________________
Przeczytaj również:

Zimowa Noc Zakupów >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00