CityFit 3
(fot. wizualizacja obiektu)

Dostęp 24h/7, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium (TechnoGym), zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje pierwszy w mieście klub innowacyjnej sieci fitness CityFit, który powstaje w Toruń Plaza.

Otwarcie 16 listopada, ale przedsprzedaż karnetów na www.torun.cityfit.pl rusza już w środę!

Na ten klub czekało wielu mieszkańców Torunia. Sieć, która właśnie otrzymała nagrodę za innowacyjność w konkursie Branża Fitness Awards 2018, już wkrótce otworzy swój klub w naszym centrum handlowym. Czego możemy się spodziewać?

CityFit
(fot. wizualizacja obiektu)

Klub będzie zaskakiwał już od wejścia. Klubowicze nie będą potrzebowali kart klubowych, gdyż wchodzić będą przez specjalne portale dostępowe, w oparciu o... skan mapy palca. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w prestiżowy sprzęt TechnoGym, Matrix oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref aktywności, wśród których znajdują się strefa fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa cross-functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

- W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu. – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.
Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a trenować można już od 16. roku życia.

CityFit foto
(fot. wizualizacja obiektu)


NIE PRZEGAP OKAZJI!
Otwarcie klubu nastąpi o północy z 16 na 17 listopada. Ale już w środę (10 października) rusza przedsprzedaż. To czas, aby upolować karnet w najlepszej cenie.​

- Pierwszego dnia przedsprzedaży karnet miesięczny będzie kosztował tylko 69,95 zł. Kto chwyci tę okazję, ten będzie korzystał z oferty CityFit Toruń Plaza na najlepszych warunkach. – dodaje Karolina Bałaban.

Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych). W przedsprzedaży CityFit obniżył również cenę opłaty wpisowej. Klub będzie można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem, podczas Dni Otwartych, które potrwają 7 do 16 listopada.

Więcej informacji i przedsprzedaż karnetów na www.torun.cityfit.pl

CityFit 13
(fot. wizualizacja obiektu)


***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00