W oczekiwaniu na prawdziwie majową pogodę, szukamy w sklepach nieco cieplejszych ubrań. Nie zapominamy jednak o wiosennych trendach. Przyjdź na konsultacje z naszą stylistką. Dowiesz się w czym będziesz wyglądać naprawdę dobrze. Jeśli chcesz, możesz umówić się również na wspólne zakupy. Z pewnością nie będzie to stracony czas!

KONSULTACJE I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Bezpłatne konsultacje ze stylistką Anną Deperas-Lipińską odbywają się dwa razy w tygodniu. W maju są to następujące terminy: 4, 9, 11, 16, 18, 24 (wyjątkowo w środę), 25, 30 maja, w godz. 17.00-19.00.
Konsultacje są dostępne dla każdego. Warto zapisać się wcześniej. Zapisy SMS-owo lub telefonicznie pod nr tel.: +48 500 162 656.

WARSZTATY STYLU "MOC DODATKÓW"

Dodatki powinny stanowić 20% naszej garderoby. Bez nich nasza stylizacja jest niekompletna. Jeden mały drobiazg może stworzyć niebanalną i ciekawą kompozycję. Jak dobierać dodatki? Czym się kierować? Duże czy małe? Torby, buty, czapki i inne akcesoria będą tematem Warsztatów Stylu prowadzonych przez naszą stylistkę Annę Deperas-Lipińską.

Termin: 17.05.2017 r., godz. 18.00-20.00
Liczba miejsc: 12.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapisy prowadzone będą na naszym fanpage'u na Facebooku >>

TYGODNIE Z MARKĄ
W maju w Strefie Stylu zobaczycie gorące trendy na sezon wiosna-lato 2017 marek:
TATUUM: 4-16.05.2017
UNITED COLORS OF BENETTON: 16-30.05.2017


SPOTKANIE "Z BIZNESEM MI DO TWARZY"
W każdą ostatnią środę miesiąca spotykamy się w Strefie Stylu, aby przy dobrej kawie i w miłym towarzystwie przedsiębiorczych kobiet posłuchać historii sukcesów i przykładów dobrych praktyk, które można wykorzystać we własnym biznesie. Spotkania "Z biznesem mi do twarzy" organizuje Joanna Cieślak-Ospalska. Zapraszamy Panie, które prowadzą swój biznes lub myślą o jego założeniu. 

Bohaterką majowego spotkania będzie Aneta Sikorska - analityk agrobiznesu, audytor systemów jakości żywności, project menager, specjalistka w zakresie żywności ekologicznej oraz funduszy europejskich.

Partnerem spotkania jest lodziarnio-kawiarnia Grycan, która częstuje Uczestniczki pyszną kawą. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

_________________
Przeczytaj również:
Majowa metamorfoza >>
Trendy wiosna/lato 2017 >>
Stylowa wiosna z katalogiem Toruń Plaza >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00