800x800

Teraz za paragony dajemy zniżki na bowling w Lucky Star. Już teraz zdobądź voucher rabatowy 15%, 25% i 40% na godzinę gry w kręgle. 

W klubie Lucky Star mieści się jedyna profesjonalna kręgielnia w Toruniu. Do Waszej dyspozycji jest 12 torów. Zobacz film >> Klub mieści się na 1. poziomie naszego Centrum, w sąsiedztwie Strefy Restauracji. Niedawno Lucky Star otworzył Plac zabaw, gdzie możecie zostawić swoje pociechy pod opieką animatorek, a sami udać się na zakupy lub na partię kręgli. Sprawdź cennik i godziny otwarcia.

bowling2

Trwa nasza akcja „Zrób zakupy w Toruń Plaza – korzystaj z rabatów na grę w kręgle!”. Wymieniaj paragony na vouchery rabatowe.


ZASADY AKCJI

W czasie trwania akcji zrób zakupy w naszym Centrum i udaj się z paragonem lub fakturą VAT do Punktu Informacyjnego, który jest stanowiskiem akcji. Mieści się on na Placu Orzechowym, obok wind (parter Centrum) i jest czynny codziennie (oprócz świąt i dni ustawowo wolnych od pracy) w godz. 9.00-21.00.

W zależności od wielkości kwoty na paragonie (można łączyć maksymalnie dwa paragony), w Punkcie Informacyjnym otrzymasz:
- 1 voucher rabatowy -15% na godzinę gry w kręgle, jeśli pokażesz paragon na co najmniej 100 zł,
- 1 voucher rabatowy -25% na godzinę gry w kręgle, jeśli pokażesz paragon na co najmniej 150 zł,
- 1 voucher rabatowy -40% na godzinę gry w kręgle, jeśli pokażesz paragon na co najmniej 200 zł.

Każdemu uczestnikowi akcji przysługuje w danym dniu możliwość odebrania tylko jednego vouchera. Kolejne vouchery można otrzymać w następnych dniach trwania akcji po okazaniu kolejnych paragonów za zakupy zrobione w naszym Centrum. Przy czym nie ma ograniczenia co do ilości razy udziału w akcji.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI

W naszej akcji „Zrób zakupy w Toruń Plaza – korzystaj z rabatów na grę w kręgle!” może wziąć udział każdy Klient naszego Centrum, który ukończył 13 lat.
UWAGA! Uczestnicy w wieku 13-18 lat powinni mieć upoważnienie opiekuna prawnego do wzięcia udziału w akcji.

W akcji nie mogą brać udziału pracownicy: Organizatora, administracji Centrum, punktów handlowych i usługowych znajdujących się na terenie galerii, pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego galerii oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

Zobacz regulamin

 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00