run torun

Imprezę biegową Run Toruń już po raz szósty organizuje Stowarzyszenie „Run To Run”. Hasło przewodnie wydarzenia to „Zwiedzaj ze Zdrowiem!”. Trasa biegu głównego wiedzie obok największych zabytków i „perełek” Torunia. Biegacze mijają m.in. Motoarenę, Bulwar Filadelfijski, Krzywą Wieżę, Ratusz Staromiejski i pomnik Mikołaja Kopernika. Towarzyszy im przewodnik turystyczny, który opowiada o bogatej historii miasta. Na mecie czekają na finiszujących „biegających turystów” pamiątkowe medale. Miło nam poinformować, że jesteśmy współorganizatorem tego wydarzenia. Do partnerów akcji dołączył nasz klub Jatomi Fitness, który ufundował prezenty dla każdego uczestnika, a także restauracja SUBWAY®, która ufundowała dzieciom wodę i zdrowe ciastko, a dorosłym vouchery rabatowe na kanapki.W tym roku impreza jest dwudniowa. 29 kwietnia przy naszym Centrum odbędą się biegi dla dzieci, a 30 kwietnia biegi dla dorosłych - biegacze powalczą o życiówki na dwóch dystansach: 10 km (bieg główny) i 5 km (bieg dla każdego). Przed startem odbędzie się wspólna rozgrzewka. Rejestracja zawodników ruszyła 10 stycznia. Zgłoszenia przyjmowane są w systemie internetowym przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://run-torun.pl (zakładka Biegacz). Nie zwlekaj z rejestracją. Pierwsze 500 pakietów na 10 km i 200 pakietów startowych na 5 km jest w niższej cenie. 

Regulamin biegów na 10 km (bieg główny) >>
Regulamin biegów 5 km (bieg dla każdego) >>

Na listach Run Toruń jest już zapisanych 2177 osób. Biegacze na mecie otrzymają pamiątkowy medal przedstawiający HELIOS, pomnik ku czci Mikołaja Kopernika.

MEDAL a

W tym roku, w przeddzień biegów dla dorosłych, zostaną zorganizowane biegi dla dzieci i młodzieży w 7 kategoriach wiekowych. Wszystkie biegi odbędą się przy naszym Centrum 29 kwietnia w godz. 16.00-18.00. W wyścigach będą mogły wziąć udział zarówno maluchy, jak i dzieci w wieku szkolnym do 16 lat. Rejestracja ruszy 1 lutego 2017 r. o godz. 18.00 i potrwa do 23 kwietnia. Zgłoś udział >> Dodatkowo na dzieci czekają liczne atrakcje m.in. dmuchany zamek, zumba, pokazy taneczne, trening karate, joga.

Regulamin biegów dla dzieci >>

Dzieci biorące udział w biegach otrzymają na mecie medal z Filusiem.

Medal dla dzieci

 

Bieg dzieci fotorelacja >>

Biuro zawodów znajdować się będzie w naszym Centrum: biuro zawodów biegów dla dzieci na Placu Orzechowym przy Punkcie Informacyjnym (parter, przy windach panoramicznych), główne biuro zawodów na parterze, w pobliżu sklepu SMYK. Biuro działać będzie w następujących godzinach:

- 29 kwietnia (sobota), godz. 14.00-20.00,
- 30 kwietnia (niedziela), godz. 7.00-11.00.

Program Run Toruń 2017 >>

Pamiętajcie, żeby zostawić pamiątkowy autograf na ścianie.

20170426 120121

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00