800x600

W ostatni weekend kwietnia cały Toruń biega!  Na listach startowych 7. edycji "Run Toruń - Zwiedzaj ze Zdrowiem!" jest już niemal 3,5 tys. osób. Biegacze mają o wyboru dwa dystanse: 5 km (Bieg dla Każdego) i 10 km (Bieg Główny). Odbędą się także biegi dla dzieci. Zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 22 kwietnia 2018 r. lub do momentu wyczerpania limitu miejsc.
Dowiedz się więcej >>

Znamy PROGRAM RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem! - PROGRAM 2018 >>


SPOTKANIE Z "NAJLEPSZYM"

Spotkanie z Górskim

28 kwietnia na biegaczy, kibiców i mieszkańców Torunia będzie czekał wyjątkowy gość! Tuż po zakończeniu Biegów dla Dzieci na Placu Orzechowym w naszym centrum odbędzie się spotkanie z Jerzym Górskim! Będzie okazja do zadawania pytań, zdobycia autografu oraz zrobienia wspólnego zdjęcia. Po spotkaniu odbędzie się otwarta projekcja filmu „Najlepszy” opartego na faktach z życia polskiego sportowca. Na pewno będzie to motywator do zrobienia życiówek podczas RUN TORUŃ!
Więcej informacji >>

TRASY RUN TORUŃ 2018!

medal

Przy tworzeniu trasy 10 km RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2018, organizatorzy postawili sobie za cel pokazanie największych atutów turystycznych Torunia. Trasa prowadzi i pokazuje przede wszystkim najsłynniejsze toruńskie zabytki (m.in. Ratusz Staromiejski, Pomnik Mikołaja Kopernika, Stary i Nowy Rynek, znaną w całej Polsce ulicę Szeroką, a także przepiękną i zabytkową ulicę Mickiewicza.
TRASA i MAPA INFORMACYJNA >>


RUN TORUŃ NA PODIUM NAJLEPSZYCH BIEGÓW W POLSCE!

Impreza 10 km Run Toruń co roku jest coraz wyżej oceniana przez biegaczy! Edycja zorganizowana w 2017 roku uzyskała bardzo wysokie 2 miejsce spośród imprez w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców i 3 miejsce spośród biegów masowych w ogólnopolskim konkursie prowadzonych przez prestiżowy portal biegowy MaratonyPolskie.PL! Tym samym impreza RUN TORUŃ uzyskało miano Złotego Biegu 2017!


KLASYFIKACJA GWIAZDOZBIORÓW - WALKA O TYTUŁ BIEGOWEGO UKŁADU SŁONECZNEGO!

klasyfikacja druzynowa1 1200x600


Do 22 kwietnia 2018 roku będą przyjmowane zapisy do klasyfikacji drużynowej! W klasyfikacji Gwiazdozbiorów mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, inne zbiorowości, a także grupy zawodników startujące pod wspólnym szyldem. Dla FIRM przewidziana jest dodatkowa klasyfikacja.
Dowiedz się więcej >>


POJEDŹ Z ARRIVĄ NA RUN TORUŃ 2018!

Każda osoba będąca na liście startowej RUN TORUŃ 2018, za okazaniem specjalnego biletu, będzie mogła w dniu 29 kwietnia 2018 r. przyjechać do Torunia na bieg, a po imprezie odjechać z powrotem do domu pociągami obsługiwanymi przez spółkę ARRIVA.
Więcej informacji >>

 

__________________
Przeczytaj również:

Warsztaty jazdy na rolkach z Ice'n'Roll >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00