podłoga interaktywna 800x800

Co chwilę nowa zabawa. Trzeba skakać, zgadywać, grać w zespole. W naszym Centrum dzieci w każdym wieku mogą bezpłatnie bawić się na podłodze interaktywnej. Zapraszamy na pasaż między sklepami Carry i C&A.

Podłoga interaktywna to doskonały sposób na zabawę ruchową, ćwiczenie refleksu i koordynacji. Większość gier umożliwia grę zespołową, poprawia szybkość reakcji i zwiększa orientację przestrzenną. Zabawy angażują dzieci w każdym wieku, nawet te najbardziej nieśmiałe.

Na dzieci czeka zbijanie balonów, gra w piłkę i cymbergaja, odgadywanie śladów zwierząt, łapanie rybek, spadających bananów i balonów. Jest też nauka liter i cyfr poprzez zabawę. Dzieci mogą też przeciągać linę, odkrywać mapę i szukać różnic. To tylko przykładowe gry. Wszystkich jest przeszło 50! W Toruniu jesteśmy jedynym centrum handlowym oferującym taką atrakcję. Zapraszamy do zabawy!

Chcesz wiedzieć, jak jeszcze możesz spędzić czas w naszym Centrum z dziećmi, przeczytaj też "7 sposobów na dobrą zabawę. Lato w Toruń Plaza" >>

Miło nam poinformować, że pod koniec sierpnia zostaną otwarte w naszym Centrum dwa nowe place zabaw. Pierwszy będzie dostępny na Placu Orzechowym. Będzie wyposażony w gry edukacyjne, gigantyczne klocki piankowe i wygodne siedziska dla rodziców. Drugi powstanie w naszej strefie restauracji na I piętrze, w okolicy klubu Lucky Star. Znajdzie się tam telewizor z bajkami, stoliki i krzesełka oraz bujane zabawki.

Kliknij i zobacz instrukcje do gier.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00