wystawa zdjec plakat

Zapraszamy na wystawę fotografii żużlowej Łukasza Trzeszczkowskiego. Otwarcie wystawy zbiegnie się z dużym wydarzeniem jakim jest Runda 1 Speedway Best Pairs 2018. 24 marca będzie można zobaczyć gwiazdy żużla na zdjęciach u nas w Centrum, a 25 marca na żywo na toruńskiej Motoarenie.

 

Łukasz Trzeszczkowski, którego forografie z zawodów Speedway Best Pairs będzie można oglądać w naszym Centrum to absolwent toruńskiego UMK i współpracownik żużlowej PGE Ekstraligi, KS Toruń i One Sportu. Od ponad 10 lat fotografuje wydarzenia sportowe dla największych tytułów branżowych w Polsce z "Przeglądem Sportowym", "Tygodnikiem Żużlowym" i "Sportowymi Faktami" na czele. Był foto-uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Soczi i Rio de Janeiro.

Wystawa udostępniona będzie bezpłatnie. Zdjęcia będzie można oglądać do 30 marca 2018 r. na Placu Rotunda (poziom 0, przy wejściu od ulicy Broniewskiego), w sąsiedztwie muzeum sportu żużlowego, do którego odwiedzenia gorąco zachęcamy.

Muzeum sportu żużlowego
W muzeum można zobaczyć kolekcję zabytkowych motocykli żużlowych: od pierwszych, po współczesne maszyny. Jest to 3 największy zbiór tego typu eksponatów w Europie. Można obejrzeć też ścianę mistrzów, ekspozycję multimedialną, która przenosi zwiedzających w czasie oraz bus żużlowców w rzeczywistych rozmiarach - gratka dla wszystkich, którzy zastanawiali się, jak wygląda podróż żużlowców na zawody.
Godziny otwarcia i ceny biletów >> 

__________________
Przeczytaj również:

Szybki PIT - rozlicz się z fiskusem przy okazji zakupów >>
7. edycja Run Toruń - biegi dla dorosłych i dzieci >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00