800x800 2

Sylwester Last Minute z biurami podróży TUI i RAINBOW może okazać się najlepszym zakończeniem roku, jakie możesz sobie wymarzyć. Przywitaj Nowy Rok w Mediolanie, Wenecji, Meksyku czy na Dominikanie. Wybierz kierunek, spędź niezapomniane chwile podczas zabawy sylwestrowej, baw się na ulicach pięknych miast lub na plaży. Poznaj ofertę naszych biur podróży.

TUI

Meksyk - 4 miejsca, termin 30.12-11.01, od 8000 zł za osobę, all inclusive
Dominikana - 5 miejsc, termin 25.12-01.01, 6555 zł za osobę, all inclusive
Madera - 1 hotel, 4 pokoje, termin 30.12-07.01, 2299 zł za osobę, bez wyżywienia
Gran Canaria - 3 miejsca, termin 27.12-10.01, 6113 zł za osobę, all inclusive
Mauritius - 6 miejsc, termin 26.12-07.01, 7999 zł za osobę, all inclusive


RAINBOW

Sylwester w Mediolanie 29.12-3.01.2017, 909 zł/ 1 osoba

SYLWESTER W MEDIOLANIE AUTOKAREM - 6 dni „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci, Muzeum sztuki Brera, Katedra Mediolańska, Zabawa sylwestrowa na ulicach miasta, Sirmione - Jezioro Garda, Słynny Trójkąt Mody, Wenecja - Perła Adriatyku

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu **/ *** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 145 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.

KOLACJA SYLWESTROWA
Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo lub mechaniczna.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY
Dzień 1 - 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1250 km).

Dzień 2 - 30.12.
Przyjazd do Mediolanu. Dzień rozpoczniemy wizytą na Placu Katedralnym gdzie znajduje się wspaniała gotycka Katedra zwana „poematem w marmurze”. Następnie przejdziemy Galerią Vittorio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi nas do najsłynniejszej opery świata - La Scali. Zwiedzanie miasta zakończymy wizytą przy Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy, gdzie będziemy podziwiać słynne niedokończone ostatnie dzieło Michała Anioła - Pieta Rondanini. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w ok. Mediolanu, zakwaterowanie i odpoczynek. (Trasa ok. 120 km).

Dzień 3 - 31.12.
Po śniadaniu przejazd do Kościoła Santa Maria delle Grazie gdzie będziemy podziwiać najsłynniejszy obraz Leonarda da Vinci „Ostatnia Wieczerza”, następnie wizyta w słynnym muzeum malarstwa Brera, gdzie zobaczymy m.in. obrazy Rafaella i Caravaggia. Następnie powrót do hotelu i przygotowanie do Sylwestra.
W godzinach wieczornych wyjazd do centrum Mediolanu na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 2:00 w nocy).

Dzień 4 - 01.01.
Po śniadaniu przejazd do katedry mediolańskiej na nabożeństwo noworoczne Missa Pontificalis. Następnie przejazd do uroczego miasteczka Sirmione, położonego nad Jeziorem Garda. Spacer po mieście, następnie czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120 km).

Dzień 5 - 02.01.
Po śniadaniu przejazd do Wenecji. W godzinach przedpołudniowych przyjazd na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i wieżą dzwonniczą Campanile - najwyższa budowlą w mieście. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1380 km).

Dzień 6 - 03.01.
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (Woszczyce ok. 10:00).

Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach. Wizyta w Kościele Santa Maria Delle Grazie oraz oglądanie dzieła „Ostatnia Wieczerza” Leonarda da Vinci oraz Muzeum Brera, zapewnione dla osób, które wykupią imprezę do 15-ego listopada (konieczność wcześniejszej rezerwacji biletów wstępu do zwiedzanych obiektów).

Zakwaterowanie na objeździe

Położenie:
Hotel **/*** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Bergamo lub okolice (3).

Do dyspozycji gości:
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.

Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto: telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Kategoria lokalna:
**/ ***

Sylwester w Wenecji, 29.12 - 03.01.2017, 1009 ZŁ/ 1 osoba

SYLWESTER AUTOKAREM W WENECJI - 6 dni Rejs gondolami po kanałach weneckich, Plac i bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, średniowieczna Padwa i Św. Antonii, Werona - miasto Romea i Julii i słynna Arena, zabawa na ulicach Wenecji lub Sylwester w restauracji!

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu **/ *** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), opiekę polskiego pilota, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 155 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 6 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
KOLACJA SYLWESTROWA
Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo lub mechaniczna.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

Dzień 1 - 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2 - 30.12.
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i wieżę dzwonniczą Campanile - najwyższa budowlą w mieście. Po południu zwiedzanie Bazyliki św. Marka oraz jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. Przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 3 - 31.12.
Po śniadaniu wyjazd do Wenecji i dalszy ciąg zwiedzania miasta: Pałacu Dożów oraz wjazd na Campanille. Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 40 km).
Wieczorem ok. 22:00 wyjazd do centrum Wenecji na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 3:00 w nocy).

Dzień 4 - 01.01.
Po późnym śniadaniu przejazd do Padwy, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych średniowiecza. W programie między innymi Piazza delle Erbe, Bazylika św. Antoniego oraz spacer po starym mieście. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 70 km).

Dzień 5 - 02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony - miasta słynnych kochanków Romea i Julii, gdzie zobaczymy miedzy innymi Casa di Julietta (wg tradycji dom Julii), Arenę - słynny amfiteatr rzymski (zwiedzanie także wewnątrz), Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti - XII-wieczną wieżę (podziwiana z zewnątrz) oraz słynną Porta dei Borsari - największą bramę rzymską z początku I w. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km).

Dzień 6 - 03.01
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (Woszczyce ok. 10:00).

Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe

Położenie:
Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Stra/ Noventa Padovana/ Conselve (3).

Zakwaterowanie:
Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Stra/ Noventa Padovana/ Conselve (3).

Do dyspozycji gości:
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.

Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. W każdym pokoju telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Kategoria lokalna:
**/ ***.
Ceny jak i dostępność miejsc mogą ulec zmianie. 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00