800x800

Lubisz dobrą muzykę? Przyjdź na giełdę płytową, kupuj, wymieniaj, nawiązuj znajomości z kolekcjonerami płyt z całej Polski i koniecznie zabierz muzykę do domu.

Czarne krążki, kasety magnetofonowe i CD
Znajdziesz tutaj prawdziwe perełki. Stare nagrania najlepszych rockowych kapel, czarne krążki z soulem, jazzem, muzyką klasyczną. Od dawna polujesz na album swojego ulubionego wykonawcy? Sprawdź czy nie czeka na Ciebie właśnie na naszej giełdzie. 21 maja na Toruń Vinyl Sunday zjadą do Torunia kolekcjonerzy płyt z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania i Warszawy.

Muzyka na żywo
Nie zabraknie też muzyki na żywo. O dobre muzyczne wibracje zadba słynny DJ Funk Fu z Wrocławia, czyli Łukasz Pałasz - właściciel sklepu Winylove. Towarzyszyć mu będzie rodowity Brytyjczyk Andy z miasta Leicester.

Gdzie i kiedy?
Giełda płytowa odbędzie się na Placu Orzechowym w niedzielę, 21 maja. Miłośników muzyki zapraszamy w godz. 11.00-18.00. Wstęp wolny.

Chcesz wziąć udział w giełdzie i pokazać swoją kolekcję płyt? Skontaktuj się z organizatorem wydarzenia Andrzejem Kaznowskim - tel. +48 502 770 923.

FOTORELACJA >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00