800x800

Zbliżają się walentynki - święto zakochanych! Mamy dla Was niespodzianki.


DAJ SIĘ ZŁAPAĆ AMOROWI


Kiedy Amor złapie Cię w swoje sidła, nie ma odwrotu, trzeba robić, co Kupidyn każe. Zakochanych i wszystkich, którzy szukają swojej drugiej połówki zapraszamy w weekend 10 i 11 lutego do naszego centrum. Kto w te dni spotka Amora i wykona specjalne zadanie, otrzyma nagrodę. Listę prezentów ufundowanych przez nasze sklepy jest długa. Amor będzie miał dla Was prezenty od: lodziarnio-kawiarni Grycan, Manufaktury Cukierków, Restauracji Subway, Prezentu Marzeń, Cyfrowego Polsatu i Plusa, Księgarnie Świat Książki, RedBerry, North Fish, Czasu na Herbatę, perfumerii Douglas, salonu kosmetycznego Laser Studio 4, Manicure Express, sklepów C&A, CCC i Tatuum oraz kwiaciarni Green Place.

Śledźcie nasz fanpage na Facebooku. Warto! Dla naszych fanów przygotowaliśmy walentynkowe konkursy.

AMOR BĘDZIE U NAS 10 I 11 LUTEGO W GODZ. 13.00-18.00.

Zobacz regulamin

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>ODWIEDŹ WRÓŻKĘ 

W weekend będzie z nami wróżka. Przyjdźcie zapytać ją, kiedy spotkacie miłość swojego życia. Wróżka rozkłada swój kramik na Placu Orzechowym, a wszystkich chętnych zaprasza od godz. 13.00 do 18.00. Wróżby miłosne są bezpłatne. 

 

 

BILET DO KINA ZA PARAGON

Wiemy, że stałym punktem każdej udanej randki jest seans w kinie, dlatego mamy dla Was bilety do naszego kina Cinema City. W dniach 10-14 lutego zróbcie zakupy za minimum 100 zł (można łączyć dwa paragony) i odbierzcie voucher na dowolnie przez siebie wybrany seans 2D. Liczba voucherów jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 vouchery do kina. WAŻNE: wielokrotność kwoty zakupu 100 zł na jednym dowodzie zakupu nie uprawnia na jego podstawie do otrzymania dwóch voucherów. Trzeba mieć oddzielne paragony. 

Gdzie odebrać voucher?

Z dowodem zakupu należy udać się na Plac Orzechowy do Punktu Obsługi Promocji, który działać będzie 10 i 11 lutego 2018 r., od godz. 13.00 do godz. 18.00. W dniach 12, 13 i 14 lutego w godz. 9.00-21.00 będzie można odbierać bilety w Punkcie Informacyjnym. 

W puli nagród jest 750 voucherów na seanse 2D w kinie Cinema City Toruń Plaza, każdy o wartości 17 zł. Vouchery są ważne do 30.04.2018 r.

Zobacz regulamin

 

 

 

Kino Cinema City w naszym Centrum jednorazowo może pomieścić ponad 1300 widzów. Ma osiem klimatyzowanych sal z ergonomicznymi fotelami, wyposażonych w systemy nagłośnienia Dolby Digital. W repertuarze znajdziecie najgłośniejsze premiery, w tym oczywiście komedie romantyczne.

Bieżący repertuar można sprawdzić na https://www.cinema-city.pl/

ODLICZAMY DNI DO ŚWIĘTA ZAKOCHANYCH!
__________________
Przeczytaj również:
Błyszcz i szalej. Karnawałowe stylizacje na każdą kieszeń >>
Ladies Night: Jestem najlepsza, Ja Tonya >>
Warsztaty Stylu: Sylwetka według zasad >>
Zimowa Akademia Kreatywności - ferie w Toruń Plaza >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00