800x800

W każdy wtorek i czwartek na IV poziomie parkingu odbywają się warsztaty jazdy na rolkach. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy chcą nauczyć się bezpiecznie jeździć na rolkach, doskonalić swoje umiejętności lub uczyć się bardziej zaawansowanych technik jazdy. Osoby, które nie mają swojego sprzętu, mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni rolek i ochraniaczy. Do dyspozycji uczestników będą: rolki w rozmiarze od 26 do 43, kaski, komplet ochraniaczy dla dzieci (nadgarstki, łokcie, kolana), ochraniacze na nadgarstki dla dorosłych. Ilość sprzętu jest ograniczona. Aby skorzystać z wypożyczenialni, należy przyjść 20 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia na różnych stopniach zaawansowania prowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze szkółki rolkowej Ice'n'Roll. Pod ich okiem początki są łatwe i bezpieczne. Kadra składa się z 5 instruktorów, którzy krok po kroku zapoznają uczestników z tajnikami jazdy.

WYBIERZ GRUPĘ DLA SIEBIE I DZIECKA

PLAN ZAJĘĆ

WTORKI

godz. 17.00 - 18.00

dzieci - doskonalenie jazdy
dorośli - doskonalenie jazdy
dorośli - grupa zaawansowana

godz. 18.15 - 19.15
dzieci - grupa początkująca
dorośli - grupa początkująca
dzieci - grupa zaawansowana

CZWARTKI

godz. 16.00 - 16.45
przedszkolaki i rolki

godz. 17.00 - 18.00
dzieci - grupa początkująca
dorośli - grupa początkująca

godz. 18.15 - 19.15
dorośli - doskonalenie jazdy
dzieci - doskonalenie jazdy
dzieci - grupa zaawansowana

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST PŁATNY.

CENNIK

25 zł - pojedyncze zajęcia
80 zł - karnet 4 wejścia, ważny 4 tygodnie
140 zł - karnet 8 wejść, ważny 4 tygodnie
Wypożyczalnia sprzętu - gratis

Jeśli nie wiesz, do której grupy dołączyć, przeczytaj opisy poniżej.

Przedszkolaki i rolki - grupa przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci w wieku 4-5 lat. Zajęcia uwzględniające potrzeby najmłodszych prowadzone są w formie zabawy. Zapraszamy dzieci, które będą stawiać na rolkach swoje pierwsze kroki. Na początku grupę do 12 osób będzie prowadzić 2 instruktorów, po opanowaniu podstaw dzieci będą ćwiczyć z jednym instruktorem.

Grupa początkująca przeznaczona jest dla osób, które nigdy nie jeździły na rolkach. Program zajęć obejmuje naukę pierwszych kroków: ćwiczenia na równowagę, prawidłowa pozycja rolkowa, zasady bezpieczeństwa, odbicia do przodu, ćwiczenia usprawniające jazdę, najprostsze techniki hamowania. Równolegle w dwóch oddzielnych grupach prowadzone są zajęcia dla dzieci od 6 lat i dorosłych.

Doskonalenie jazdy - jest to grupa przeznaczona dla osób, które jeżdżą na rolkach i chciałyby poprawić swoje umiejętności zwłaszcza z zakresu technik hamowania, pokonywania przeszkód, zjazdów z górki. Równolegle w dwóch oddzielnych grupach prowadzone są zajęcia dla dzieci od 6 lat i dorosłych.

Grupa zaawansowana przeznaczona jest dla osób, które pewnie czują się na rolkach i chciałyby pobawić się różnymi stylami jazdy. Zajęcia w tej grupie obejmują elementy freestyle slalomu, freeskatu i jazdy szybkiej.

WAŻNA INFORMACJA - NA ZAJĘCIACH NOSIMY KASK I OCHRANIACZE

Dzieci uczestniczące w warsztatach jazdy na rolkach mają obowiązek założenia kasku - może to być kask rowerowy lub rolkowy, oraz kompletu ochraniaczy na łokcie, kolana i nadgarstki. Noszenie kasku i ochraniaczy zalecamy również dorosłym.

_______________________
Przeczytaj również:

Wesołe piątki >>
Klub Mamy&Maluszka >>
7. edycja Run Toruń - biegi dla dorosłych i dzieci >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00