800x800

Jesień nie musi być szara. Weź udział w "Warsztatach Stylu" i poznaj swoje kolory! 20 września Uczestniczki zajęć w Strefie Stylu będą miały okazję wziąć udział w indywidualnych konsultacjach kolorystycznych.

Spotkanie ze stylistką Anną Deperas-Lipińską rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa do godz. 20:00.

Analiza kolorystyczna - co to takiego?

Analiza kolorystyczna jest punktem wyjścia do stworzenia idealnej, pod względem kolorystycznym, garderoby, fryzury i makijażu. Jest podstawą stylizacji. Ma wpływ na nasze samopoczucie i postrzeganie samego siebie. Owocem prawidłowo przeprowadzonej analizy jest umiejętne postrzeganie kolorów - szczególnie odróżnianie barw ciepłych od zimnych.

Pracuję według nowatorskiego systemu C.A.S. - mówi Anna Deperas-Lipińska. Kolory porównywane podczas analizy C.A.S. są czytelne, a ich rozróżnianie i typowanie jest oczywiste. Uczestniczki spotkania same zaobserwują i odróżnią pasujące do nich kolory.

Analiza C.A.S. to efekt współpracy z wykorzystaniem narzędzi Pantone, NASA, Osram oraz Git Vare doprowadził do powstania C.A.S. (Colour Analisis System). Nowe chusty i ramy kolorystyczne to efekt najnowszych rozwiązań. Określone na bazie Pantona wzorniki kolorów gwarantują (miarodajną i jedyną) najwyższą jakość. Pantone to najbardziej zaawansowany system pomiaru barw na świecie. Pantone wprowadził w 2009 rozróżnienie 15.000 kolorów. Do 2008 było ich 10.000. To niezwykłe naukowe osiągnięcie zostało zawarte w nowym systemie CHUST do analizy kolorystycznej!

96 kolorów chust tkaninowych to unikalny wzornik kolorów. Dzięki odpowiedniej gramaturze, barwy chusty mogą wzajemnie się przenikać. Przenikanie się kolorów chust pozwala na tworzenie kolorów pośrednich pomiędzy nimi. Wykorzystując tę innowacyjną technologię otrzymujemy w trakcie wykonywania Analizy Kolorystycznej gigantyczną i nieosiągalna do tej pory różnorodność barw. Poprzedni system wykorzystując chusty wykonane z materiałów kryjących dawał możliwość porównania około 100 kolorów. Nowy system C.A.S. daje możliwość testowania ponad 8.000 odcieni barw. Co najważniejsze – dzięki zastosowaniu odpowiedniej procedury przykładania chust, nie wydłuża to w żaden sposób czasu jej trwania. Efekty są doskonałe.

Sprzęt C.A.S. został opracowany przy współpracy i wykorzystaniu doświadczenia Olafa Tabaczyńskiego - Międzynarodowego Konsultanta Kolorów.

Przy wyśmienitej kawie i "słodkim co nieco" będzie okazja na indywidualne rozmowy oraz pytania o trendy na sezon jesień-zima 2017. Weź ze sobą siostrę, przyjaciółkę lub mamę i przyjdźcie na babski wieczór!

Prowadzenie: stylistka Anna Deperas-Lipińska. Klienci mówią o niej "energetyczne 100% kobiecości” i mają rację!

Liczba miejsc jest ograniczona do 12. Zapisy prowadzone będą na naszym fanpage'u na Facebooku

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Obserwuj Strefę Stylu na Instagramie.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00