800x800

Festiwal kolęd, pastorałek i piosenki świątecznej, a także występ Magdy Femme - zapraszamy do wspólnego kolędowania!

9 i 10 grudnia w naszym centrum rozbrzmiewać będą piękne, świąteczne melodie, a wszystko za sprawą uczestników Festiwalu kolęd, pastorałek i piosenki świątecznej, których będziemy mieli przyjemność gościć, i Magdy Femme, której występu będzie można posłuchać w sobotę po zakończeniu festiwalowych prezentacji. Występ gwiazdy wieczoru będzie transmitowany na żywo na naszym fanpage'u na Facebooku. Zachęcamy wszystkich, którzy nie będą mogli być tego dnia z nami, do oglądania. W festiwalowym jury zasiądą uczestnicy programu The Voice of Poland Sabina Mustaeva i Mateusz Wiśniewski, którzy nie tylko będą oceniać wokalistów, ale i wystąpią na scenie.

Magda Femme - wokalistka muzyki pop, autorka tekstów, kompozytorka. Swoją pierwszą solową płytę "Empiryzm" nagrała w 2000 roku. Femme była jeszcze wtedy wokalistką zespołu Ich Troje. Drugi solowy krążek pod tytułem "5000 myśli" uzyskał status „Złotej Płyty”. Trzecia płyta "Extremalnie" o pop-rockowym brzmieniu ukazała się w 2004 r. Kolejne nagrania przeznaczone były dla dzieci. Na płycie "Magiczne nutki" znalazły się piosenki autorstwa Magdy Femme z muzyką Janusza Tylmana. W 2014 r. fani wokalistki doczekali się piętej płyty zatytułowanej "Retro Love".

Magdę Femme można było usłyszeć w wielu świątecznych piosenkach. "Niech się spełnią twe marzenia", "W święta przy mnie bądź" czy "W święta tracę głowę" to świąteczne przeboje niejednej stacji radiowej.

 

To nie koniec atrakcji naszego wielkiego kolędowania! Będzie z nami Mikołaj i jego świta. Dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Z myślą o najmłodszych kolędnikach przygotowaliśmy liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

PROGRAM WIELKIEGO KOLĘDOWANIA W TORUŃ PLAZA

9 GRUDNIA (sobota)
godz. 13.00-18.00

- spotkania z Mikołajem
- Festiwal kolęd, pastorałek i piosenki świątecznej
- występ gwiazdy wieczoru MAGDY FEMME
- konkursy i zabawy dla dzieci

FOTORELACJA Z FESTIWALOWYCH PRZESŁUCHAŃ >>

FOTORELACJA Z KONCERTU MAGDY FEMME >>

10 GRUDNIA (niedziela)
godz. 13.00-18.00

- spotkania z Mikołajem i jego świtą
- koncerty Laureatów festiwalu
- występy zespołów wokalnych
- zabawy i konkursy dla dzieci

Dodatkowymi atrakcjami będą trwające 9 i 10 grudnia świąteczne warsztaty skandynawskie oraz wspólne pieczenie pierników z mistrzem piernikarskim.

Na świąteczne warsztaty skandynawskie zapraszamy miłośników DIY i dekoracji z północy Europy. Z naturalnych materiałów takich jak świerkowe gałązki, mech, szyszki, kasztany, żołędzie, orzechy, listki, kora, będzie można zrobić niepowtarzalne świąteczne ozdoby. Dowiedz się więcej >>

Z kolei na pieczenie pierników pod bacznym okiem piernikarek i piernikarzy zapraszamy dzieci. Uczestnicy warsztatów przeniosą się do XIX-wiecznego warsztatu, gdzie wygniatać będą ciasto, wycinać z niego pierniki, a po ich upieczeniu, ozdabiać kolorowymi lukrami. Dowiedz się więcej >>

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zrobione na warsztatach wianki, stroiki i pierniki będzie można zabrać ze sobą do domu.

 

TAK BYŁO!


________________
Przeczytaj również:
Święty Mikołaj w Toruń Plaza >>

Świąteczny katalog Toruń Plaza >>
Karta Podarunkowa - idealny pomysł na prezent >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00