800x800

Wrześniowa edycja naszych metamorfoz odbywa się pod hasłem "Otul się jesienią!". Sezon na ciepłe swetry, dzianinowe sukienki, czapki i szaliki niedługo się zacznie. Uzupełnij swoją szafę o najmodniejsze wzory i kolory idealnie dopasowane do Twojej urody. Wyślij zgłoszenie do metamorfoz i zmień się w Toruń Plaza.

KTO MOŻE WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?
Chcesz poczuć się wyjątkowo pięknie tej jesieni? Masz ukończone 18. lat i mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim? Wyślij zgłoszenie do wrześniowej edycji metamorfoz.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniona zostanie jedna Laureatka, która zmieni swój wizerunek pod okiem Anny Deperas-Lipińskiej - stylistki Toruń Plaza. Metamorfoza odbędzie się 25 września 2017 r. w naszym Centrum.

JAK WYGLĄDA METAMORFOZA?
Całościowa metamorfoza, którą będzie miała okazję przejść Laureatka naszej akcji "Zmień się w Toruń Plaza" składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest wizyta u kosmetyczki, drugim - zmiana fryzury, trzecim - zakupy w towarzystwie stylistki, na które Laureatka otrzyma naszą Kartę Podarunkową o wartości 500 zł, czwartym - makijaż, piątym - manicure, a szóstym - pamiątkowa sesja zdjęciowa w Strefie Stylu. Każdy etap odbywa się pod okiem naszej stylistki Anny Deperas-Lipińskiej. Nieoceniona jest też pomoc profesjonalistów - stylisty fryzur ze Studia Fryzur Izabela & Marcin Górny, wizażystki z Perfumerii Douglas, manicurzystki z Manicure Express, kosmetyczki z Laser Studio 4. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany, zapoznaj się z regulaminem naszej akcji.

Fotorelacje z poprzednich metamorfoz >>

Zobacz regulamin

JAK WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?

Na zgłoszenia czekamy od 10 września (od godz. 20.00) do 21 września 2017 r. (do godz. 20.00). Formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszym fanpage'u na Facebooku w aplikacji konkursowej "Zmień się w Toruń Plaza", która dostępna jest pod tym linkiem http://r.welcometabs.com/zmien-sie-w-torun-plaza-wrzesien-2017

Aby poprawnie wysłać zgłoszenie, należy w aplikacji konkursowej:
1. dodać aktualne zdjęcie - zdjęcie można wybrać z dysku komputera lub swojego facebookowego profilu,
2. wpisać imię i nazwisko,
3. podać adres e-mail i nr tel. kontaktowego,
4. dokończyć zdanie: Jesienią najchętniej noszę…
W opisie prosimy o niezamieszczanie danych wrażliwych.
5. zaakceptować wymagane zgody oraz regulamin akcji.

Zanim zgłoszenie pojawi się w aplikacji zostanie sprawdzone pod kątem zgodności z regulaminem akcji. Wszelkie zgłoszenia zawierające grafiki lub zdjęcia, które nie są tematycznie związane z akcją „Zmień się w Toruń Plaza” będą usuwane. Weryfikacja zgłoszenia może potrwać do 12 godzin.

Wyniki zostaną ogłoszone 22 września 2017 r. na tej stronie oraz na naszym fanpage’u na Facebooku https://www.facebook.com/TorunPlaza 
Laureatka zostanie poinformowana o wygranej telefonicznie.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Zwyciężczynią wrześniowej edycji metamorfoz "Zmień się w Toruń Plaza" została:

Magdalena Seliwiak

Gratulujemy!

FOTORELACJA >>

Magdalena S

 

____________________
Przeczytaj również:
Zakupy ze stylistką >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00