800x800a

Wycieczka do LEGOLANDU® to marzenie niejednego dziecka. W weekend 22-23 kwietnia to marzenie będziecie mogli spełnić. Przyjdźcie z dziećmi do naszego Centrum i weźcie udział w konkursach. Nagroda główna to rodzinny pobyt w duńskim parku rozrywki LEGOLAND® dla 4 osób o wartości 3800 zł. Będzie można wygrać również bilety wstępu do parku rozrywki LEGOLAND® i zestawy klocków LEGO®. Zapraszamy na SUPERweekend!


ATRAKCJE DLA MAŁYCH I DUŻYCH

 

22 i 23 kwietnia w naszym Centrum czeka na Was mnóstwo atrakcji. Zapraszamy na dwa dni rodzinnej zabawy! Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach budowania z klocków LEGO®, przejechać się elektrycznymi samochodami LEGO®, zagrać w gry na iPadach, a także obejrzeć z bliska gigantyczne ekspozycje z klocków LEGO®. Nie zabraknie zabaw i konkursów z nagrodami oraz punktów malowania twarzy.

WYGRAJ DWUDNIOWY POBYT W DUŃSKIM LEGOLANDZIECo zrobić, żeby wygrać rodzinną wycieczkę do duńskiego LEGOLANDU®? Przyjdź 22 lub 23 kwietnia do naszego Centrum i weź udział w konkursie na budowanie wieży z klocków LEGO®. Jedną wieżę mogą budować wyłącznie dwie osoby - dziecko do lat 16 wraz ze swoim rodzicem bądź opiekunem. Na zbudowanie wieży będziecie mieli tylko 60 sekund. Po zakończeniu tego czasu wieża nie może się zawalić przez kolejne 10 sekund. Na drużynę, która zbuduje najwyższą wieżę czeka moc wrażeń w najstarszym LEGOLANDZIE.

22 kwietnia konkurs trwa w godz. 9.00-21.00, z kolei 23 kwietnia wieżę będzie można budować w godz. 10.00-19.00. Godziny rozgrywek i czas ich trwania mogą ulec zmianie (w tym skróceniu) ze względów organizacyjnych konkursu.

Nagroda główna - voucher na pobyt w parku rozrywki LEGOLAND® Billund Resort, obejmuje dwa noclegi w LEGOLAND Holiday Village dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci (w tym zakwaterowanie ze śniadaniami) oraz Resort Pass, czyli bilet wstępu do parku LEGOLAND®, Aquaparku LALANDIA oraz Zoo Safari Givskud.
Koszt dojazdu do parku rozrywki zwycięzca pokrywa z własnych środków.

W konkursie budowania wieży są też nagrody pocieszenia: za zajęcie II miejsca - dwa jednodniowe bilety wstępu do parku LEGOLAND® Billund Resort ważne do końca 2017 roku, a za III miejsce - zestaw klocków LEGO®.

Bilety wstępu do LEGOLANDU® będzie można wygrać również w grze multimedialnej na tabletach.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

FOTORELACJA >>

Zobacz regulamin

 


LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO.

LEGO, the LEGO logo, the Knob and Brick configurations, the Minifigure and LEGOLAND are trademarks of the LEGO Group and here used with special permission. ã2017 The LEGO Group. Lalandia is a registered trademark.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00