list kopia

Pięknie napisany bądź narysowany list do Świętego Mikołaja dzieci mogły wrzucać do skrzynki na Placu Orzechowym od 9 do 18 grudnia 2017 r. Mikołaj i komisja konkursowa z przyjemnością przeczytali wszystkie listy. Jak się okazało dziecięce marzenia to nie tylko zabawki.

Zgodnie z regulaminem konkursu komisja konkursowa wyłoniła dziś zwycięską pracę. Spełnione zostanie marzenie Kamilki K., która w swoim liście poprosiła Mikołaja o przyniesienie dla niej klocków Lego. Dodatkowo komisja konkursowa postanowiła wyróżnić dwójkę dzieci - Blankę R., która bardzo marzyła o interaktywnym dalmatyńczyku, oraz Nadię M., która w swoim wyjątkowym liście prosiła Mikołaja, aby wszystkie dzieci na całym świecie poczuły magię świąt i były szczęśliwe. Dla Nadii został przygotowany prezent niespodzianka.

Rozdanie wymarzonych prezentów odbędzie się 22 grudnia 2017 r.  Z racji tego, iż Mikołaj zapragnął przekazać prezenty osobiście, a ostatnio ma bardzo wiele pracy, spotka się z dziećmi o godzinie 16.00 w swojej zagrodzie na Placu Orzechowym.

FOTORELACJA >>


TAK BYŁO NA ROZDANIU WYMARZONYCH PREZENTÓW

 

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00