800x800

Z piskiem opon zjechały z ekranu i zaparkowały w naszym centrum. Na wystawie aut filmowych zobaczycie DeLoreana, Zygzaka McQueena, Green Hornet i auto jaskiniowców. Samochody można podziwiać do 16 września.


Zabierz rodzinę, skrzyknij przyjaciół i zróbcie sobie zdjęcia w ulubionych autach.

GREEN HORNET

Auto, którym ulicami Los Angeles pędził zamaskowany Britt Reid znany jako Zielony Szerszeń i jego przyjaciel Kato, mistrz wschodnich sztuk walki, to Chrysler Imperial rocznik 1966. Czarną piękność z filmu "Green Hornet" zobaczycie przed wejściem głównym do centrum (od ul. Broniewskiego), a przygody dziedzica fortuny możecie obejrzeć w serialu z Vanem Williamsem (jako Zielony Szerszeń) i Brucem Lee (jako Kato) czy pełnometrażowym filmie "Green Hornet" z 2011 r. w reżyserii Michela Gondry'ego.

ZYGZAK MCQUEEN

Kibicują mu mali i duzi. Zygzak McQueen to czerwona wyścigówka, która marzy o zdobyciu Złotego Tłoka - trofeum dla najszybszego auta. Odpowiednikiem Zygzaka McQueena z animowanego filmu "Auta" ("Cars") jest samochód wyścigowy NASCAR (na bazie Chevrolet Corvette C6). Bajkowa wersja wyścigówki stanęła na Placu Kardamonowym, obok zjeżdżalni.

DSC 0525


DELOREAN

Kto chociaż raz po obejrzeniu "Powrotu do przyszłości" ("Back to the future") nie zapragnął mieć swojego DeLoreana? Wehikuł czasu skonstruowany przez ekscentrycznego naukowca Emmetta Browna to udoskonalony DeLorean DMC-12. Samochód produkowany był w początkach lat 80-tych (1981-1983). Powstało niecałe 9 tys. egzemplarzy tego futurystycznego auta, którego znakiem rozpoznawczym są otwierane do góry drzwi. Dzięki trylogii Roberta Zemeckisa DeLorean stał się autem kultowym i mimo upływu lat wciąż rozpala wyobraźnię nowych pokoleń. Samochód można obejrzeć i uwiecznić na zdjęciach na Placu Orzechowym.

DSC 0524


AUTO JASKINIOWCÓW

Auto jaskiniowców z serialu animowanego "Między nami jaskiniowcami" ("The Flintstones") stanęło w pobliżu otwierającego się jesienią sklepu Lidl. Jak pamiętamy, tym prehistorycznym autem uruchamianym napędem nożnym Fred Flintston dojeżdżał do pracy w kamieniołomach i zabierał rodzinę oraz przyjaciół na przejażdżki po Skalisku. Na naszej wystawie zobaczycie auto wyrzeźbione z drewna na bazie wózka akumulatorowego, które może rozwinąć maksymalną prędkość 20 km/h.

DSC 0535

 

Zapraszamy!

_____________________
Przeczytaj również:
Rób zakupy i korzystaj z rabatów na kręgle >>

Klub Mamy&Maluszka - warsztaty we wrześniu >>
Wesołe piątki >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00