Z BIZNESEMMIDO TWARZY AGNIESZKA MICHAŁOWSKA 1

W ostatnią środę miesiąca, 25 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze i aktywne kobiety na kolejne spotkanie "Z biznesem mi do twarzy". Gościem będzie Agnieszka Michałowska - właścicielka Akademii Kulinarnej Studio A, absolwentka Wydziału Nauk Historycznych UMK w Toruniu, archeolog, pasjonatka kulinarna.
Agnieszka Michałowska stworzyła w Toruniu miejsce dla ludzi kochających gotować i którzy pragną ciągle doskonalić swoje umiejętności. W prowadzonej przez nią Akademii Kulinarnej pierwsze kroki mogą stawiać również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Spotkania "Z biznesem mi do twarzy" mają charakter wywiadu, który z gościem przeprowadza Joanna Cieślak-Ospalska - PRowiec i specjalistka ds. wizerunku, pomysłodawczyni tego cyklu spotkań mentorskich, których bohaterkami są kobiety prowadzące w Toruniu swój biznes. Spotkania z cyklu „Z biznesem mi do twarzy” z powodzeniem odbywają się od sierpnia 2015 roku. Ich celem jest zmotywowanie kobiet do działania. Warto przyjść i posłuchać historii sukcesu, przykładów dobrych praktyk, które mogą pomóc w rozwijaniu własnego biznesu.

Od grudnia 2016 r. spotkania „Z biznesem mi do twarzy” odbywają się w naszej Strefie Stylu (1. piętro, obok salonu Mohito). W związku z ograniczoną liczbą miejsc, obowiązują zapisy za pośrednictwem serwisu http://zbiznesemstyczen.evenea.pl.

Partnerem spotkania jest lodziarnio-kawiarnia Grycan, która przygotuje dla Uczestników pyszną kawę.

Zapisy ruszają 19.01.2017 r. o godz. 20.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00