maj z biznesem

31 maja zapraszamy przedsiębiorcze kobiety do Strefy Stylu na spotkanie z cyklu "Z biznesem mi do twarzy". W każdą ostatnią środę miesiąca przy dobrej kawie i w miłym towarzystwie można posłuchać historii sukcesów i przykładów dobrych praktyk, które można wykorzystać we własnym biznesie.
Spotkania "Z biznesem mi do twarzy" organizuje Joanna Cieślak-Ospalska. Zapraszamy Panie, które prowadzą swój biznes lub myślą o jego założeniu. Bohaterką majowego spotkania będzie Aneta Sikorska - analityk agrobiznesu, audytor systemów jakości żywności, project manager, specjalistka w zakresie żywności ekologicznej oraz funduszy europejskich.

Aneta Sikorska - absolwentka SGGW, UKSW w Warszawie, Integrowanej Produkcji Roślin w Poznaniu. Po odebraniu dyplomu z rolnictwa w 2007 roku i biologa w 2013 kontynuowała edukację na studiach podyplomowych organizowanych przez SGGW i Azoty Puławy. Po kilku latach pracy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jako inspektor odeszła do korporacji chemii rolnej, gdzie zabawiła jednak krótko stwierdzając, że jej droga życiowa musi obejmować bardziej kameralnych pracodawców. Doskonałym rozwiązaniem okazało się znalezienie elastycznego pracodawcy i założenie własnej firmy, na którą samodzielnie pozyskała dotacje.
Dziś jest audytorem systemów jakości żywności i współpracuje z jednostką certyfikującą z Małopolski. Prowadzi własną firmę oferującą pomoc rolnikom w uzyskaniu dotacji, współpracuje z brytyjską firmą doradztwa rolniczego, jest autorką dwóch blogów, a ostatnio współtworzy konsorcjum AgroProject z przedsiębiorcami z województwa kujawsko-pomorskiego.

Partnerem spotkań "Z biznesem mi do twarzy" jest nasza lodziarnio-kawiarnia Grycan, która serwuje Uczestniczkom pyszną kawą.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Bezpłatne zaproszenia są dostępne pod tym linkiem >> Liczba miejsc jest ograniczona.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00