Z BIZNESEMMIDO TWARZY hanka 1

W ostatnią środę miesiąca, tj. 29 marca o godz. 18.00, zapraszamy przedsiębiorcze Panie i Panów do Strefy Stylu na kolejne inspirujące spotkanie. Tym razem gościem Joanny Cieślak-Ospalskiej - pomysłodawczyni i organizatorki spotkań "Z biznesem mi do twarzy", będzie Hanna Kurij-Kapała - Prezes Zarządu Agora Nieruchomości Toruń.

Zapisy do udziału w spotkaniu ruszają 23 marca o godz. 20.00. Bezpłatne zaproszenie można zdobyć na stronie https://zbiznesemmarzec.evenea.pl Nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Liczba miejsc jest ograniczona.

Partnerem spotkania jest lodziarnio-kawiarnia Grycan, która przygotuje dla Uczestników pyszną kawę.


Poznajcie bohaterkę marcowego spotkania!
Hanna Kurij-Kapała - Prezes Zarządu Agora Nieruchomości Toruń, swoją ścieżkę kariery rozpoczęła w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy na kierunku Informatyka. Jak sama przyznaje, wówczas internet nie był ogólnodostępny, a jej rok był pierwszym rokiem informatyki w tej szkole. Następnie był Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i kierunek Marketing i Zarządzanie. Potem - Logistyka podyplomowo, choć jak sama przyznaje, dzisiaj zaskakuje ją ten wybór.

Jednak jej pierwsze doświadczenie zawodowe nie było związane ani z informatyką, ani z marketingiem, czy z logistyką. Była animatorem kulturalno-oświatowym, potem pracowała przy produkcji lodów. Aż w końcu rozpoczęła pracę w marketingu w Sanatorium MSWiA Orion w Ciechocinku. 3 lata spędzone na stanowisku specjalisty ds. marketingu dały jej dużą wiedzę, ale też ze względu na specyfikę pracy w sanatorium - nauczyły cierpliwości.

Kolejnym krokiem była korporacja. Bo sama przyznaje, że praca w Eurozet (a dokładniej Radiu PLUS i Radiu ZET Gold) była typową pracą w korporacji. Hanna objęła stanowisko traffic managera i była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie ruchem reklam, i nadzór nad umowami handlowymi.

Agora Nieruchomości powstała w 2010 roku w kwietniu. Początkowo Hanna prowadziła ją wspólnie z mężem, który był w firmie wiodącym szefem. Po urodzeniu dziecka, przemyśleniu swojej sytuacji zawodowej, doświadczenia, mobilizacji, chęci, Hanna postanowiła zacząć zarabiać dla siebie u siebie. Weszła w struktury Agory jako Prezes Zarządu i zaczęła prowadzić firmę jako szef wiodący.

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00