800x800

Święta to czas dzielenia się tym, co najlepsze. Dobre słowo, uśmiech, radość z dawania. Przyłącz się do akcji charytatywnej i wspólnie zatrzymajmy magię świąt. W sobotę zbierane będą w naszym centrum rzeczy dla potrzebujących - nowe książki, zabawki, gry planszowe, odzież, żywność, chemia gospodarcza i prezenty dla dzieci ze świetlicy środowiskowej „Narnia” oraz mieszkańców domu dla osób bezdomnych (głównie kobiet z dziećmi). Zbiórkę organizuje Calisthenics Academy, która na co dzień zajmuje się krzewieniem aktywności fizycznej. Tego dnia nie zabraknie pokazów zaawansowanych umiejętności kalistenicznych. Będzie też okazja sprawdzić swoje siły podczas wykonywania podstawowych ćwiczeń dla początkujących.

Święta z kalisteniką
16 grudnia w trakcie świątecznej zbiórki będzie można obejrzeć pokazy kalisteniki w wykonaniu Calisthenics Academy Terminators Team, nauczyć się podstaw kalisteniki, a także wziąć udział w pomiarach „charytatywnych podciągnięć”, z których każde powtórzenie jest równoznaczne z odpowiednim wkładem konkretnego partnera w pomoc akcji charytatywnej. Nie zabraknie konkursów. Bądźcie z nami!

PROGRAM WYDARZENIA - 16 grudnia 2017 r., w godz. 12:00-20:00

g. 12:00-12:30 - rozpoczęcie
g. 12:30-20:00 - pomiary „charytatywnych podciągnięć” i nauka podstaw kalisteniki
g. 14:00-14:30 - pokaz kalisteniki Calisthenics Academy Terminators Team
g. 15:00-15:30 - konkursy
g. 17:00-17:30 - pokaz kalisteniki Calisthenics Academy Terminators Team
g. 18:00-18:30 - konkursy

Co to jest kalistenika?
Kalistenika to aktywność fizyczna polegająca w dużej mierze na treningu siłowym, opartym o wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciągnięcia w wielu najróżniejszych kombinacjach. Ćwiczenia kalisteniczne pozwalają zbudować tzw. siłę funkcjonalną, ukazującą pełen potencjał sprawności organizmu.

Kilka słów o Calisthenics Academy
Calisthenics Academy jest członkiem międzynarodowej federacji „World Street Workout and Calisthenics Federation”. Jest to największa organizacja w Polsce zajmująca się wschodzącą dyscypliną sportową, jaką jest Street Workout.
Calisthenics Academy jest inicjatorem akcji "Zatrzymajmy Magię Świąt", której celem jest pomoc potrzebującym osobom w okresie świątecznym. W 2016 r., podczas pierwszej edycji, udało się pomóc ponad 300 osobom!

Dowiedz się więcej https://calisthenicsacademy.pl/

 
FOTORELACJA >>

_________________
Przeczytaj również:
Dzień Dawcy Szpiku - dla Tymka i innych pacjentów >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00