Kolekcja marki Wojas na sezon jesień – zima 2018/2019 THE BEST STEP... IN A GOOD STYLE powstała na bazie najnowszych trendów modowych. Obuwie wyróżnia się m.in. kolorem, dżetami, motywami roślinnymi, zdobieniami oraz nowoczesnym designem. Marka oferuje światową modę, jak również ponadczasową klasykę.

Twarzą najnowszej kampanii marki Wojas na sezon jesień – zima 2018/2019 jest Zuzanna Bijoch, światowej sławy modelka biorąca udział w pokazach mody najsławniejszych projektantów i domów mody. Jest jedną z najpopularniejszych modelek światowego formatu.

Zuzanna Bijoch brała udział w sesjach zdjęciowych dla ekskluzywnych magazynów modowych, między innymi w sesjach okładkowych dla meksykańskiego Voqua i polskiej edycji magazynu Elle.

Międzynarodowy trend „czystych przestrzeni” stał się inspiracją do zastosowania w sesji dla marki Wojas minimalistycznej scenografii i designerskich mebli, które stały się idealnym tłem do zdjęć modelki prezentującej najnowszą kolekcję obuwia i galanterii skórzanej na sezon jesień – zima 2018/2019.

Sesja zdjęciowa dla marki Wojas z udziałem Zuzanny Bijoch została zrealizowana w warszawskim studiu fotograficznym DAYLIGHT, a autorem pięknych zdjęć jest Mateusz Stankiewicz – jeden z najlepszych fotografów mody w Polsce.

Kolekcja marki Wojas na sezon jesień – zima 2018/2019 powstała na bazie najnowszych trendów modowych. Obuwie wyróżnia się kolorem, nadrukami, dżetami i nowoczesnym designem. Marka oferuje światową modę jak również ponadczasową klasykę.

Zapraszamy do salonu Wojas w naszym centrum i na www.wojas.pl​

_______________________
Przeczytaj również:
Kolekcja marki Wojas na sezon jesień – zima 2018/2019 THE BEST STEP... IN A GOOD STYLE >>

Archiwum aktualności

Mapa Centrum

mapkaKorzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki.

pokaż mapę centrum

Toruń Plaza w sieci

NewsletterPodaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Joomla Extensions powered by Joobi
  • 40000m2 powierzchni użytkowej
  • 120butików, sklepów i punktów usługowych
  • 1133miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Toruń Plaza

poniedziałek - niedziela9:00 - 21:00