FAQ

 

1. Gdzie można nabyć Kartę Podarunkową Toruń Plaza?

Kartę Podarunkową Toruń Plaza można nabyć w Punkcie Informacyjnym Centrum na poziomie 0, koło wind.

2. Czy karta może być ponownie zasilona?

Po wykorzystaniu limitu, karta nie może być ponownie zasilona. Możliwe jest jednak wznowienie ważności środków pozostałych na karcie po upływie 12 miesięcy, pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku i wniesienia odpowiedniej opłaty.

3. Jak korzystać z karty?

Z Karty Podarunkowej Toruń Plaza można korzystać we wszystkich sklepach na terenie Centrum akceptujących płatność MasterCard. Aby korzystać z Karty osoba obdarowana powinna podpisać ją z tyłu, w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. Sama transakcja przebiega podobnie, jak w wypadku płatności innymi kartami płatniczymi. Wystarczy przeciągnąć kartę przez terminal i złożyć swój podpis w celu autoryzacji transakcji na potwierdzeniu jej dokonania.

4. Jak postępować w przypadku zagubienia karty?

W przypadku zgubienia lub kradzieży Karty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 22 490 69 23, gdzie zostanie ona zastrzeżona. Za dodatkową opłatą 20 zł Użytkownikowi zostanie wydana nowa Karta zasilona środkami o wartości równej kwocie znajdującej się na Karcie w momencie jej zastrzeżenia.

5. Gdzie można sprawdzić stan środków pozostałych na karcie?

Saldo środków dostępnych na karcie oraz termin jej ważności można sprawdzić dzwoniąc pod numer 022 490 69 23, na stronie internetowej www.flex-e-card.pl oraz w Punkcie Informacyjnym w naszym Centrum.

6. Czy możliwe jest wypłacenie środków dostępnych na karcie w formie gotówki?

Nie ma możliwości zamiany karty na gotówkę oraz wypłacenia z niej środków.